F

Yarbay
07 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
60 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
F
4 yıl
8000 TL Sistem
Topladığım sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Değişmesini düşündüğünüz vs. varsa fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Ekran kartı için yeni volta serisi Nvidia kartları bekleyeceğim o yüzden ekran kartı almıyorum. Monitorum ise 144hz ASUS 24" VG248QE.

< Resime gitmek için tıklayın >
F
8 yıl
DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]
< Resime gitmek için tıklayın >

DARK SOULS™ II Steam Linki:http://store.steampowered.com/app/236430
DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin Steam Linki:http://store.steampowered.com/app/335300/
F
10 yıl
İstanbul Avrupa Yakası Tek Günlük İş
Arkadaşlar merhaba,

Önümüzdeki pazartesi günkü bir iş için 2 kişi aramaktayım. Kişi başı 60 TL verilecektir. İlgilenen arkadaşların PM yolu ile benimle iletişime geçerse sevinirim.
F
10 yıl
FIRTINA Diablo III'e Giriş Rehberi
Arkadaşlar merhaba,

Kiminin aylardır, kiminin ise yıllardır beklediği Diablo III 15 mayıs günü nihayet çıkıyor. Diablo II'yi zamanında oynayan neslin şimdilerle birçoğu iş güç/çoluk çocuk sahibi oldu. Yeni neslin Diablo ile ilgili çok bilgi sahibi olduğunu düşünüyorum ve yeni neslin Diablo'dan bi' haber yetişmesine gönlüm razı gelmiyor. Türkiye için konuşmam gerekirse, bir çok forumda gördüğüm kadarıyla insanlar Diablo ile Diablo III vasıtasıyla tanışacaklar. Ben de bu arkadaşlar için özellikle ayrıntılı bir inceleme videosu hazırlama niyetindeyim.

Bu konu hakkında siz donanımhaber'in de fikrini merak ediyorum. Böyle bir şey yapmam hakkındaki fikirlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur. Aslında ekleyebilsem ankey ekliyecektim ama sanırım anket ekliyemiyoruz.


Ufak not:Burda konuyu uzun süredir takip eden arkadaşlar, Diablo III ile ilgili yaptığım videoları biliyorlar. İlk video "Dünden Bugüne Diablo III" adı altında Servin arkadaşım ile beraber karşılıklı sohbet havasında çektiğimiz 3 saate yakın bir video idi. Ondan sonra Diablo III beta geldiği zaman, Diablo III beta videoları çekmem için talep oldu. Bu talep doğrultusunda da bir kaç canlı yayın yaptım, gayetle keyifli olmuştu.

Bölüm I :

Videoyu izlemek için tıklayınız


Bölüm 2 :

Videoyu izlemek için tıklayınız
F
10 yıl
PMDG 737 NGX
< Resime gitmek için tıklayın >


Evet arkadaşlar PMDG'nin yıllardır beklenen 737 NGX'in çıkmasına çok az kaldı. Payware uçaklara yeni bir yön verecek olan bu uçak için ayrı bir başlığının olması gerektiğini düşündüm. 737 NGX ile ilgili her türlü şeyi bu başlık altında paylaşalım. İlk olarak kimler çıkar çıkmaz bu harika bebeği alacak onu merak ediyorum?
F
11 yıl
Çalışmalı mı Bir An Önce Askere mi Gitmeli?
Herkese selamlar,

Başlıktada gayet net belirtiliği gibi bir sorum var sizlere arkadaşlar. Üniversite mezunuyum,ne yapacağıma karar veremiyorum bir türlü. İşte var aslında çalışabileceğim güzel ama askere bir an önce gidip aradan çıkarsam mı diyede düşünmüyor değilim. Psikolojik olarak hiç hazır hissetmiyorum gerçi askerliğe ama,askerlik yapmayınca da çalıştığınız şirket size kariyer planlaması yapmıyor sizi pek iplemiyor aslında.Sizin düşünceleriniz nelerdir merak ettim. Bir an önce gidilmeli mi(her ne kadar hazır hissetmesekte)yoksa tecil bitene kadar çalışılmalı mı?
F
11 yıl
Video: Total War Shogun 2 Campaign Map Anlatımı
Selam arkadaşlar elimden geldiğince Total War Shogun 2'nin campaign haritasını basitçe anlatmaya çalıştım,oyunu almakta kararsız olanlar yada yeni başlayanlar fikir edinsin amacıyla hazırladım umarım beğenirsiniz. Eklememi istediğiniz bir şey olursa bu foruma yazın. Her türlü olumlu olumsuz eleştirilerinizi saygı sınırlarını aşmayacak şekilde yazabilirsiniz.

7 Part'tan oluşuyor anlatım upload bittikçe ilk mesaja ekleme yapacağım.

Herkese iyi oyunlar.

PART I

Videoyu izlemek için tıklayınız

PART II

Videoyu izlemek için tıklayınız

PART III

Videoyu izlemek için tıklayınız

PART IV

Videoyu izlemek için tıklayınız

PART V

Videoyu izlemek için tıklayınız

PART VI

Videoyu izlemek için tıklayınız

PART VII

Videoyu izlemek için tıklayınız
F
11 yıl
A41 Clan Black Ops Dedicated Serverları
Arkadaşlar herkese merhaba,

A41(All For One) klanı Modern Warfare 2'den sonra Black Ops ile yoluna devam edecektir, bu bağlamda clanımız adına iki tane dedicated sunucu kiralamış bulunmaktayız. Türk oyuncular ile birlikte oynamak istiyorsanız sizleri de 9 kasım saat 00.01'de (Türkiye saati ile 01.01)serverlar açıldıktan sonra görmek isteriz.

1.Server

Sadece Search&Destroy olacaktır.

Server kuralı: GL kullanmak kesinlikle yasaktır , kullananlar direk oyundan atılacaklardır.

2.Server

Domination - Team Death Match- Wager Match Rotasyonlu(Oyuncuların o anki istediğine göre değişiklik arz edebilir)

Her yerde geçerli olan saygı çerçevesinde oyun oynama kuralı burda da geçerlidir , oyunu oynarken kendi takımınız ya da karşı takımdaki oyunculara hiç bir şekilde küfür,hakaret içeren cümleler yazmamanız beklenmektedir.Bu konuda oldukça hassas olduğumuzu belirtmek isterim.Bu gibi durumlar tespit edildiğinde gerekli yaptırım uygulanacaktır.

Amacımız Türk oyuncuların bir arada toplanması, hep birlikte eğlenmek ve hoşça vakit geçirmek.

Server bilgilerini 9 Kasım günü burada ilan edeceğim. İlk postu takip ederseniz gerekli bilgileri bulacaksınız.

9 Kasımda görüşmek üzere.


GÜNCELLEME:

Evet server bilgilerimiz girildi arkadaşlar,

1.Server S&D ONLY : 195.122.135.109:3224

2.Server TDM&Domination : 195.122.135.72:3224

Oyunda görüşmek üzere
F
11 yıl
Next Starcraft II due early 2012?
Source: See below.

What we heard: Today at GDC Online in Austin, Texas, Battle.net project director Greg Canessa took the stage to talk about the future of the encompassing online service Battle.net. Following his presentation--a complete write-up of which can be found here--the former PopCap games executive took questions from the audience.

One inquiry may have led Canessa to tip Blizzard's hand about the release date of the first expansion to Stacraft II: Wings of Liberty, Heart of the Swarm. When discussing such future Battle.net features as trading replays, broadcasting replays, and upgrading profiles, he said they were "a main area of focus we're going to be seeing on the Starcraft [II] side over the next 18 months between now and Heart of the Swarm." (Emphasis added.)

Such a time frame would have the expansion arrive in either March or April, 2012. Heart of the Swarm is the second installment in the three-part Starcraft II saga, the first of which, Wings of Liberty, focused on the human faction. Heart of the Swarm will concentrate on the Zerg faction of the real-time strategy, while the third installment in the real-time strategy trilogy, Legacy of the Void, will focus on the sinister Protoss faction.

The official story: A Blizzard representative stressed to GameSpot that there is no announced released window for Heart of the Swarm. However, he did say that the game would not be featured as part of Blizzcon 2010, which will take place in Anaheim, California from October 22-23.

Bogus or not bogus?: Not bogus. Blizzard typically takes its time between expansions, as evidenced by the nearly two-year gaps between the World of Warcraft add-ons The Burning Crusade (January 2007), Wrath of the Lich King (November 2008), and Cataclysm (December 2010).

ALINTIDIR.

Evet Starcraft II 'nin 2. oyunu 2012 mart ya da nisan'dan önce gelmeyebilir. oha diyorum bu gidişle diablo III 2015 te çıkar.
F
11 yıl
İki Ayrı HardDisk'e İki Ayrı Windows 7 64-bit Kurma
Arkadaşlar merhabalar benim bir sorum olacak, ben de şu an mevcut olarak 320gb seagate hdd var.ikinci hdd olarak 1tb seagate alacağım.Soruma gelirsek.
1.HDD=320 GB Windows 7 64-bit Kurulu
2.HDD=1TB Windows 7 64-bit kurulacak

bu iki hdd pc ye takınca boot ekranında iki işletim sisteminden hangisini açmak istiyorsam kısacası hangi hdd yi açmak istiyorsam boot ekranında bana soruyor mu yoksa özel bir işlem yapmama gerek var mı?

Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.