M

Onbaşı
08 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
Windows 10'dan sonra hangi işletim sistemi?
Yeni işletim sistemi çıkacak mı? Yeni bilgisayar almak için yeni çıkacak windows sürümünü bekliyorum. Güncellemelerden pek medet ummuyorum. Bilgisayarlar problem çıkarıyor.
M
4 yıl
İki Televizyonu Birden Kusursuz İzlemek
İki televizyonu ayrı ayrı kusursuz izlemek için ne gerekiyorsa yaptım olmadı. Bir tvimde tivibu uydu alıcı var ve bu tv de bütün kanalları izleyebiliyorum. Fakat ikinci tvye uydu cihazı bağladığımda tv kanalları sayısı yok denecek kadar azalıyor.

Birsürü forum sitelerini araştırdım bu problemden olan arkadaşlar var ama çoğu kişi eksik cevaplar vermiş ve konu çözümsüz kalmış.

Bir forumda; ikinci bir uydu çanak anteni bağlamalısınız demiş. Fakat apartmanlarda uydu çanak anteni kurmaya izin verilmiyor.

Binalarda merkezi uydu sistemi var. Neden yeterli olmuyor? Bu birinci sorum.

İkinci sorum ise şu: Çanak anten bağlamadan ikinci tvyi izlemenin başka bir metodu varmı?

Geçenlerde TVde bir reklamda uydu cihazı olmadan TV izlemek isteyenlere bir cihaz tanıtıyordu. Galiba internet bağlantısıyla bütün kanalları kusursuz ve yayında kopmalar olmadan izlemek mümkünmüş? Fiyatı da bayağı uygun. 50-60TL civarı bir cihaz. Bir başka sorum mesela bu tür cihazlar için 8mbit/s internet hızı yeterli oluyormu?
M
4 yıl
3000/3500tl Oyun Ve Günlük Kullanım İçin Laptop Önerisi!
Ekran kartı olarak nividia tercihim. Ekran kartı önemli benim için iyi model olması şart.
M
4 yıl
Cane Corso Sahipliği
Cane corso doğal tür müdür yoksa sonradan başka türlerle çifleştirilip ortaya çıkan bir tür mü? Yavrudan beslemek mi iyi olur yoksa yetişkinken sahiplenmekmi? Saldırgan ve güçlü bir köpek olarak duydum. İlk kez sahiplenecek bakıcıya neler tavsiye edersiniz? Avlanmalarda yardımcı olabilirmi? < Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
Mondial RX3 Evo Servis Ve Yedek Parça
Mondial Rx3 evo çok problem çıkaran bir motosikletmidir? Yedek parça bulması kolaymıdır? Uzun mesafelerde güvenilirmi? Bu motosiklete sahip olanlar veya bilgi sahibi olanlar var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.