Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
12
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Tivibu Süper Paket Kampanyası

Y YuTo_49 Konu Sahibi
3 ay (146 mesaj)
Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle aşağıdaki kampanyaların; uzatırlar mı bilmiyorum ama son katılım tarihi 30.09.2021.

Tivibu'nun 2 farklı kampanyayla çok uygun fiyata sunmuş olduğu Süper Paket kampanyalarını sizlerle paylaşmak istedim. Geçen gün bende faturalı TT hat kampanyasıyla 39 TL olan Tivibu Süper Paket'i 23.90'a aldım. Üstelik Vestel dekoderin mod özelliği sayesinde modül özgürlüğü gibi kanalları kendi kafama göre dizip kullanıyorum. Belki Tivibu alıp almamakta kararsız kalan arkadaşlara fikir oluşturur. Kısa ve özet olarak yazacağım ve altta linkleri de vereceğim. Detaylı bilgilere linklerden ulaşabilirsiniz.

--- Tivibu Faturasız Hat Referans Kampanyası
Bu kampanya kapsamında ya kendi TT faturasız hattınız sayesinde ya da referans göstereceğiniz faturasız TT hat sayesinde Tivibu Süper Paket’i aylık 19.90'a ya da 14.90'a satın alabilirsiniz. Fiyatın 19.90 mı yoksa 14.90 mı olduğunu belirleyen faktörler aşağıdaki linkte yer alıyor. Ben bir tane faktörü söyleyeyim; aylık 14.90'a Tivibu Süper Paket için, referans gösterdiğiniz faturasız hat en fazla 30 gün önce açılmış olmalı ve siz referans gösterdikten sonra 24 ay boyunca her ay en az 20 TL yükleme yapılmalı. Zaten üye olmayı düşünüyorsanız mutlaka linkteki tüm detayları okumanızı tavsiye ederim.
LİNK: https://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-uydu-faturasiz-mobil-kampanyasi

--- Tivibu Faturalı Hat Referans Kampanyası
Bu kampanya kapsamında sizden 2 farklı TT faturalı hat sahibi kişiyi referans göstermeniz istenir. 2 kişiden biri siz de olabilirsiniz bu size bağlı. Referans gösterilen kişilerin kullandığı tarifeye göre Tivibu Süper Paket'i 29.90, 26,90, 23.90 ya da 20.90'a alabiliyorsunuz. Bu fiyat, referans gösterdiğiniz kişilerin kullandığı tarifeye göre belli oluyor. Detaylı bilgilere linkten ulaşabilirsiniz.
LİNK: https://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi

NOTLAR:
1. Referans gösterdiğiniz kişiyi/kişileri ilk 2 ay içinde değiştirme hakkınız vardır. 
2. TT faturalı hat kampanyasında; referans gösterdiğiniz kişiler 24 ay boyunca tarife değişikliği yapmamalı ya da Türk Telekom'dan ayrılmamalı. Eğer tarife değişikliği yapılırsa, fiyatlar da (maximum 39tl olmak üzere) ona göre güncellenir. Referans gösterdiğiniz numara sahiplerinin her ikisininde Türk Telekom'dan ayrılması durumunda ise ayrıldıkları aydan itibaren taahhüt sonuna kadar Süper Paket’i 39 TL'den kullanmaya devam edersiniz. 
3. TT faturasız hat kampanyasında; referans gösterdiğiniz kişi 24 ay boyunca Türk Telekom'dan ayrılmamalı ve linkte belirtilen TL yükleme kurallarına sadık kalmalı. 
4. Referans gösterdiğiniz numara/numaralar ilk 2 aydan sonra herhangi bir zamanda Türk Telekom'dan ayrılırsa onların yerine başka birini alma hakkınız bulunmamaktadır.

-----------------------

Evet arkadaşlar; şu anda makul fiyata özellikle premium film/dizi, belgesel kanallarını izleyebilmek için en iyi platformun Tivibu olduğunu düşünüyorum. Sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olmak isterim. 
Saygılar...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


9 9metal_99
3 ay (945 mesaj)
viasat history tivibuya geldi. çok kaliteli tarih belgeseli.
tivibuda olmayan belgesel kanalı yok sanirim. tavsiye ederim. ben gecen seneki kampanyayla ayda 14 tl veriyorum. super paket.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D D.E.O.
3 ay (173 mesaj)
Türk Telekom'da epey hat var hem faturalı hem faturasız. Ara sıra Türk Telekom arıyor ve 14.90 olan kampanyayı teklif ediyor ama hangi tarifelerin bu kampanyadan yararlanabileceğini web sitesinde bulamadım.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: dhlabs

Bu mesaja 1 cevap geldi.

Y YuTo_49 Konu Sahibi
3 ay (146 mesaj)
14.90'a alabilmek için, referans göstereceğiniz numaranın 2. ya da 3. tarife indirim grubunda olması gerek:

2.indirim grubu indiriminden yararlanılabilmesi için referans olarak ekli faturasız mobil hattın ilgili ay içerisinde 40TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.

3.indirim grubu indiriminden yararlanılabilmesi için referans olarak eklendiği sırada faturasız mobil hat, Türk Telekom faturasız mobile son 30 gün içinde gelmiş olmalı ve 24 ay boyunca her ay en az 20TL yükleme tutarına erişmelidir.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @dhlabs

G Guest-CD2341F8A
2 ay (525 mesaj)
ben interneti tt nete taşıyacam aralıkta tivibu uydu süper paketim var uyduyu normal ip tv ile değiştirirler mi acaba böyle bir şey yaşayan oldumu


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Mr Digital
2 ay (413 mesaj)
değiştirmiyorlar hocam yeniden tivibu ev almanız gerek diyorlar ikisi farklı falan demişlerdi bana


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @crops77

G Guest-CD2341F8A
2 ay (525 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

değiştirmiyorlar hocam yeniden tivibu ev almanız gerek diyorlar ikisi farklı falan demişlerdi bana
saçma ozaman neden taşıyayım bayiye soracam yaparsa taşıyacam yapmazsa taşımam netspeed yada türknete geçerim
aralığa kadar bekliyorum mecbur elim kolum bağlı
D darthskywalker
2 ay (1926 mesaj)
Arkadaşlar digiturk ten geçilir mi tavsiye eder misiniz? Digiturk dizi paketi vardı ekstra bir şey yoktu artık para falan vermek istemiyorum hatta tivibu+internet paket kampanyası varsa direkt ona geçeceğim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A AMC
2 ay (14204 mesaj)
Geçilir ama iptv olanından al 7 gün geri alma falan filan muhabbeti güzel.
Bu mesajda bahsedilenler: @darthskywalker

D D.E.O.
2 ay (173 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: YuTo_49

14.90'a alabilmek için, referans göstereceğiniz numaranın 2. ya da 3. tarife indirim grubunda olması gerek:

2.indirim grubu indiriminden yararlanılabilmesi için referans olarak ekli faturasız mobil hattın ilgili ay içerisinde 40TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.

3.indirim grubu indiriminden yararlanılabilmesi için referans olarak eklendiği sırada faturasız mobil hat, Türk Telekom faturasız mobile son 30 gün içinde gelmiş olmalı ve 24 ay boyunca her ay en az 20TL yükleme tutarına erişmelidir.
Teşekkürler. 2. veya 3. tarafi grubundaki tarife listesini arıyorum bunu sormuştum. 2. veya 3. tarife grubunun bir listesi sizde bulunuyor mu?
_____________________________

Eski kullanıcı adı: dhlabsD D.E.O.
2 ay (173 mesaj)
@YuTo_49 beni bu kampanya için arıyorlar ve iki hattınız için taahhüt verirseniz 14.90 liraya kullanma imkanı var diyorlar. Tarife değişirseniz iptal olur ancak sadece grup tarifeleri içinde değişim olabilir diyorlar ancak hala hangi Türk Telekom faturasız tarifelerinin kampanyaya dahil olup olmadığını öğrenemedim.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: dhlabsBu mesajda bahsedilenler: @YuTo_49

R rapi-d
2 ay (119 mesaj)
Kampanya fiyat olarak güzelmiş ama sadece tivibu uydu için geçerli sanırım. İnsanlar vestel uydu alıcısından dolayı önermiyorlar. Tivibu ev(iptv) mi yoksa tivibu go mu daha iyidir? Bunların farkını bilen biri yazarsa sevinirim.
R reko
geçen hafta (5481 mesaj)
Sadece ssport için bile tivibuya üye olunur ingiltere primier ligi seneye gitmeseydi iyiydi ama formula euroleage bsl italya ligi nba için bile bence iyi fiyat neredeyse 1.2 euro ..benimde yaza bitiyor taahhut yenileme düşünüyorum bakalım< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.