S

Teğmen
08 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 yıl
Doğalgazlı set üstü ocak tavsiye isteği
Doğalgazlı set üstü ocak tavsiye verebilir misiniz. 300 TL ye kadar olacak. Eğer biraz daha çık şunu al denirse onu da değerlendirebilirim.
S
5 yıl
animeler hayatın içinde
Bugün haber sitelerinin birinde milli silah ve ordu gücü ile ilgili haber vardı. Haberin başlığında bir fotoğraf vardı. Fotoğrafta bir silah yanında da bleach teki ichigonun hollow maskesi vardı, şaşırdım büyük ihtimalle çeken kişi maskenin nereden geldiğini bilmiyordur. Paylaşmak istedim.
S
5 yıl
en felsefi anime
Size göre felsefe yapan en iyi anime veya felsefe içeriği en fazla olan anime hangisi?
Ben başlayacak olursam
-Ergo Proxy
S
5 yıl
mi5 prime vs mi5s vs p9
xiaomi mi 5 prime mı, mi5s mi yoksa Huawei p9 mu almalıyım.
Oyun oynamıyorum.
Kamera seçimde etkili olacak.
S
5 yıl
c7, c7 pro, mi5s, mi5 prime, p9, c9 pro
Hangi telefonun kamerası daha iyi, oyun oynamıyorum, hangi telefonu tavsiye edersiniz?
S
5 yıl
25-30 TL arası en iyi araç hangisidir.
Arabadan anlamam. Araç İç Anadolu'da kullanılacak, dolayısıyla tamir için yaygın imkan olmalı. Megane 1 alınır diyorlar çevremde, kimisi de o fiyata daha lüksünü alırsın diyorlar. Tavsiyeleri artı ve eksileri ile yazarsanız memnun olurum.
S
5 yıl
Bu zamana kadar izlediğiniz en kötü anime
Benim bu zamana kadar izlediğim en kötü anime ismini yanlış hatırlamıyorsam peach girl dür. Konusu romantizm vs vs. Gündüz kuşağı diziler gibi saçmalıyor. Başta iyi başlıyor sonra bir saçmalıyor ki çaldığın zamanı geri ver diyesin geliyor. Siz de yazarsanız yeni başlayanlar bunları sona bırakır, izleme listesinin alt kısımlarına yollar.
S
5 yıl
Mozilla Firefox ile video indirme
Mozilla Firefox ile video indirmeyi paylaşmak istedim.
1.Firefox eklentileri özelleştire tıklıtoruz.< Resime gitmek için tıklayın >2.Mozillanın eklenti yükleme yerindeki bu kısımda arama alanına "downloader" yazıyoruz.< Resime gitmek için tıklayın >3. Çıkan sonuçlarda üstteki eklentiyi yüklüyoruz.< Resime gitmek için tıklayın >

4.Yüklü eklenti böyle gözüküyor.< Resime gitmek için tıklayın >5. Video bulunan siteye geliyoruz. Video ya tıklıyoruz
videoya tıklayınca "www......com.tr" adres satırının sonunda uygulamanın simgesi olan aşağı yönlü ok çıkıyor . İndirme simgesi bu aşağı yönlü ok simgesidir. (Adres satırının sonunda bulunan android simgesinin solunda).Bu ok işaretine tıklıyoruz.< Resime gitmek için tıklayın >


6. Aşağı yönlü ok simgesine tıklayınca böyle ekran çıkıyor.< Resime gitmek için tıklayın >

7. Download deyince indirmeye başlıyor.< Resime gitmek için tıklayın >Not: İndirme sırasında video sayfasını kapatın, Mozillayı “google.com.tr” ana sayfasında tutun veya internet harcamayacak bir sayfada açık tutun, indirme sırasında Mozillayı kapatmayın.

Yıllardır kullanıyorum. Belki ihtiyacı olan vardır. Bu şekilde bütün sitelerde indirme imkanı oluyor.
S
5 yıl
anime önerin listede olmayan
listede olmayan anime önerebilir misiniz?

https://myanimelist.net/profile/ikincilisler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.