P4 Ht sunucuma kurmak istiyorum fakat arayüz gelmeden "Failed in waitforx" uyarısı veriyor. çözüm bulamadım. neden çalışmıyor? |
Pekçok gentoo kullanan var ben daha kuramıyorum ve ciddi merak ediyorum. gerçekten kurmak ve kullanmak bu kadar zorken neden ? |
Ben bir tane aldım fiyat çok iyi. Son 73 ürün. https://www.hepsiburada.com/asus-amd-dual-rx580-o4g-256bit-16x-ekran-karti-p-HBV000006TD2T?magaza=Hepsiburada |
MX linux üzerinden sambayı yapılandırdım. Bir klasör atadım. Erişim, okuma, yazma izinlerini verdim. Kurulumda herhangi bir problem yok. windowstan dosya aktarmada hız 10kb a düşüyor. gigabit network kurulu. anlam veremedim ve açıkçası sorunu bulamadım. windows ta ve linuxta network hızlı ve internet hızı normal. ama dosya aktarmada sorun var. linuxu file server (nas) amaçlı kurdum. |
Merhabalar, amahi 11 kurmak istiyorum fakat sihirbaz da propher install code not set , uyarısı veriyor ve yazdığım hiçbir kodu kabul etmiyor , tecrübe eden var mı? |
https://urun.n11.com/cep-telefonu/redmi-note-7-P385363502?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_term=21 Fiyat çok iyi gibi. İhtiyacı olan kaçırmasın. |
Arkadaşlar artık linux üzerinde mevcut ve güncel oyunlarımızı aktarıp oynayabilmemiz için acil klavuzlara, türkçe resimli yada videolu anlatımlara ihtiyacımız var. Pardus ve diğer debian tabanlı işletim sistemlerinde bu sürecin yeni başlayanlarda dahil olmak üzere kolay olacağını düşünüyorum. Ms-dos tan tutun, steam, origin, uplay vs tüm platformları aktif kurup kullanabilmemiz gerekiyor. Bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. |
Arkadaşlar Palit PA101 (N61S v2.0) anakart ve sempron 2800+ işlemcili 2gb ramli bir sistem var. Sorun şu: Herhangi bir windows yüklemeye çalışırsam (32 bit 64 bit farketmiyor. flashdiskten veya dvd den kurulumda farketmiyor) aşırı ağır yüklüyor sanki pentium 2 bilgisayara yüklenir gibi sadece kurulumu başlatma ekranına gelmesi 30 40dk alıyor. win 7 kurdum tam 7 saat sürdü. fakat: linux live veya kurulumu (32 bit 64 bit farketmiyor. flashdiskten veya dvd den kurulumda farketmiyor) yağ gibi akıyor sorunsuz çalışıyor. hiç bir problem yok. disk e bunsenlabs linux kurdum mesela 10dk sürmedi. live antix açtım yağ gibi akıyor. 1998 den beri bilgisayarla ugralan biri olarak herşeyi değiştirmeme rağmen ( kasa, power, kablolar, ide sata disk ve kablolar, bios güncellemesi vs) sorunu çözemedim yardımcı olabilecek var mı? |
< Resime gitmek için tıklayın >