F

Yüzbaşı
16 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
77 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
3 yıl
4000 TL SIFIR VEYA İKİNCİ EL NOTEBOOK TAVSİYESİ
4000 tl ye kadar bir notebook bakıyorum malum dolar kurundan dolayı ikinci el de olabilir.
Kullanacağım amaç film izleyebileceğim oyunları orta grafik de oynatabilecek bir notebook arıyorum pek bilgim olmadığı için bir yardım alma gereği duydum.
F
3 yıl
ALINIK BROTHER HL 1211W YAZICI
Elinde olup satmak isteyen varsa iletişime geçebilir.
F
4 yıl
1070Tİ VEYA 1080 HANGİ SİSTEM YARIN SİSTEM KURULACAK
F
4 yıl
6 BİNLİK SİSTEM TAVSİYESİ YARDIM
Merhaba bir bilgisayar kurmak istiyorum ama pek anladığım ve önceden hiç kurmuşluğum yok en iyisi buraya yazmak diye düşündüm. Oyun bilgisayarı olarak kullanacağım ama dediğim gibi nelere dikkat etmem gerek hangi parçaları almam gerek hiç bilgim yok. Monitör fiyata dahil değildir önerilerinize açığım.
http://prntscr.com/j4rhym
http://prntscr.com/j4rgzi
bu iki sistem den birini kuracağım hangisini kurmam gerek sizce veya bunların yerine başka bir parça öneriniz varsa yorumlarınız benim için önemli.
F
4 yıl
3+1 EVDE SORUNSUZ KULLANABİLECEĞİM VDSL MODEM ÖNERİSİ
3+1 evim var ancak modem salonda kendi odamda PlayStation var ama hep kopma bağlanmama sorunu oluyor ve telefon da bağlıyken de kopma sorunu oluyor her odada çekim gücü yüksek bir vdsl modem gerek ancak bu konulardan hiç anlamıyorum.
F
4 yıl
HONDA JAZZ 1.4 ES SUNROOF 26.750TL
satıldı
F
4 yıl
HDMİLİ FULL HD UYDU ALICISI ÖNERİSİ
Monitörüm de bulunan hdmi den monitörü hem tv olarak da kullanmak istiyorum bunun icin ne alabilirim full hd şuan da kafam da belirlediğim tek özellik var mı önerebileceğiniz pahalı olmayan uydu alıcısı ?
F
4 yıl
SES SİSTEMİ ÖNERİSİ
Monitörüm kendi hoparlörü yeterli olmadığı için ses sistemi almak istiyorum ne önerirsiniz 5+1 bir şey düşünüyorum bir de monitörden bu şekil de kulaklık çıkışına bağlayarak ses alabilir miyim?
F
4 yıl
SES ÇIKIŞLI UYDU ALICISI
Ses çıkışlı uydu alıcısı arıyorum bunun icin önerebileceğiniz model var mı ? Önceliğim mini olması. Birde ses çıkışı ile 5+1 logitech z506 ses alabilirmiyim ? Monitörüm de ses çıkışı yok
F
4 yıl
YAZILIM İLE İLGİLİ YARDIM
Yazılım öğrenmek istiyorum ve nereden başlayacağım konusunda emin değilim bu işle ilgili bilgi sahibi arkadaşlar nereden başlayacağım ve hangi siteleri kullanacağım hakkında bilgi verirse çok memnun olurum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.