R

Yüzbaşı
12 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
89 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
R
2 yıl
Eşime doğumgünü için cüzdan alacağım, Önerilerinizi bekliyorum.
Merhaba eşime doğum günü için cüzdan alacağım 3 gündür inceliyorum ancak internetten kaliteleri ve yapıları hakkında emin olamıyorum ayrıca kadın modasından da çok anlamıyorum sanırım. Şu an kullandığı cüzdan çok eskimiş ancak kaliteli ve büyük bir cüzdandı ondan daha iyi bir şey almak istiyorum. Öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.
R
3 yıl
Yurtiçi uçuşlarda sigara ve alkol taşıma hakkı
Merhaba anadolu jet yurtiçi uçuşlar ic8n ne kadar sigara ve alkol taşıma hakkımız var bilgisi olan var mı? Internette çok fazla bilgi bulamadım ve anadolu jet müşteri yetkilisi ile görüştüm ancak onların konu hakkında hiç bir fikri yok ne yazıkki yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim
R
3 yıl
Merhaba sistem toplayacağım 6000tl kadar para biriktirdim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bütçem 6000 tl ağır oyun ve yazılım geliştirme için kullanılacak sadece. Pazardan çok uzun süredir uzak kaldığım için ne nedir pek bilmiyorum hangi ürünler f/p'dir.
Ancak daha uygun oluyorsa tek tek parça alıp montaj da yapabilirim hazır sistem olmasına gerek yok.
Bu bütceye monitor ve klavye fare de dahildir.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
R
3 yıl
Lenovo K6 NOTE KVK Servis
Lenovo K6 Note cihazımı Turkcell yolu ile servise yolladım telefonun şarj olmadığını belirterek. Telefonun şarj girişinin değişmesini istiyordum. Şirket bana dönüş yaparak 550 lira ödeyip kasa değişimini kabul edersem şarj girişinin değiştirilebileceğini söylediler. Ben garanti kapsamında olan şarj girişinin değişimini istiyorum sadece Tüketici haklarına gitsem bir şey çıkar mı?
R
4 yıl
Ankastre ocak ve fılın alacağım f/p ürün önerir misiniz?
bütçem 1000 1500 lira arkadaşlar tavsiye verebileceğiniz ankastre fırın ve ocak var mı?
R
5 yıl
Başlayacak oyun arıyorum.
Parayı verenin üsküdarı geçmediği anime görüntüsünden biraz uzak ve zevkli bir mmo tavsiye edebilecek var mı?
Mmo geçmişim Knight ve vanilla Wow'dan ibaret bağlayacak güzel bir oyun önerin lütfen.
R
5 yıl
900 tlye kadar telefon önerin lütfen.
arkadaşlar 700-900 tl bandında f/p önerebileceğiniz telefon var mı? bu bandı hiç bilmiyorum bir kaç telefon önerirseniz bende gerekli araştırmaları yapacağım. Şimdiden teşekküler.
Edit:Çok zorlarsam 1000'e de çıkarım ancak telefonun harika olması lazım. Yorumlarınızı bekliyorum.
R
5 yıl
Private server öneri?
P2W olmayan güzel bir private server önerebilir misiniz eski ko yu özledim sadece üni tatilde 1-2 ay oynamak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum.
R
6 yıl
Ses geliyor ancak kazan donmuyor
Merhaba vestel wm 860c marka çamaşır makina var 2. El aldım 6 aydır kullanmaktaydim bu gün yine çalıştırdım ancak yarım saat sonra şartel attı ve makinaya baktığımda az bir yanık kokusu vardı tekrar çalıştırdım aletten ses geliyor su alıyor ama motor donmuyor. Ne yapmam gerek öğrenciyim ve durumum iyi değil tamire verecek param yok en fazla 50 100 lira verebilirim sizce sorun nerededir ne kadar masraf çıkar benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa tamirci mi çağırmam gerek lütfen yardım edin.
R
6 yıl
CS GO Wildfire Dropları?
Arkadaşlar şimdi ben bu coini aldim. Sonra 2 maça girdim bana 2 kutu düştü. Ancak silah düşmedi her hafta silah düşmüyor mu şimdi nasıl işliyor bu olay bi anlatabilecek var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.