F

Yüzbaşı
25 Aralık 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
485 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
2 yıl
Kyk taahütnamesi onay zamanı dolmuş ne yapmalıyım ?
Dün bitmiş. Ben normalde kredi almayacaktım ama bügün almaya karar vermdim ama zaman geçti diye bir hata veriyor. Alabilir miyim bir şey yaparak ?
F
3 yıl
...
...
F
3 yıl
Normal kız arkadaşımı görüp gıcıklanır mı
Bu konuyu daha önce açtım ama bu sefer başka bir şey aklıma takıldı. Herkes önceki konuyu okumadığı için en baştan yazıyorum. Bu sene üniversiteye başladım. Perşembe günü sınıf grubundan hiç tanımadığım biriyle pdf çıkarmak için buluştum ve bayağı gezdik eğlendik. Kızla bir kafeye oturunca benim ilk hafta tanıştığım kızla karşılaştım 2 kız oturuyorlardı. Bana okey oynayalım 4 kişi dedi. Ben de buluştuğum kıza sorum olur dedi oynadık. O andan sonra soğuklaşmaya başladı. Ertesi gün okulda hiç pas vermedi. Akşam aradım açtı ama uyuyordu gerçekten buluşmaya çağırdım yok ya dedi sonra habelerşiriz dedim kapattık. Cumartesi günü su aboneliği için vezneye gittim foto çekip wp den attım bedel ödendi dedim espiri olsun diye ama görüldü atıp cevap vermedi. Pazar günü 17.30 gibi aradım çaldı çaldı ama açmadı. Bugün ders onlineydi. Haftada 2 gün yüz yüze. Salı ve cuma. Kız acaba kafede gördğüm kızdan dolayı mı böyle oldu? kafede gördğüm kız bana geçen trip atmıştı okulda hiç mesaj atmamıştım akşam attım diye. Ben de gıcıklandım 2 gün mesaj atmadım sanki sevgilim mi diye. Sonra kendi kendime arayınca açmayan mesaj attığım zaman cevap vermeyen kız için neden elimdeki kız arkadaştan olayım ki diyip biraz önce trip attığı için 2 gün cevap vermediğim kızı aradım. Açmadı ama biraz önce mesaj attı he canım beni aramışsın diye. Şimdi de aklıma acaba okula bu trip atan kızla konuşurken beni görürse sevgilim sanıp ya hiç benimle konuşmazsa bana gıcıklanırsa diye panikledim. Görüyorsunuz o kıza çok aşığım. Şimdi ne yapacağımı şaşırdım. Allah'ını seven bana bir akıl verip yardımcı olsun.
F
3 yıl
...
...
F
3 yıl
...
......
F
3 yıl
...
...
F
3 yıl
..
..
F
3 yıl
İnternet sitesi olan bir hoca vardı
6 düzey mi ne seviye seviye videoları vardı. İsmi neydi ?
F
3 yıl
Ehliyetime el konuldu mu anlamadım
Birkaç gün önce kaza yapmıştım. Eve ehliyetiniz iptal edilmiştir, teslim ediniz diye mektup gelmiş. E devletten baktım böyle diyor.

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
F
3 yıl
Türk telekom bedava internet nasıl kazanabilirim ?
Arkadaşlar üni için yeni bir şehre geldim. Şu anda çıkıp para yatıramam. Birinin telefonundan nete giriyorum ama dışarı çıkmam gerekiyor. Ama internetim yok. Bedava internet nasıl kazanırım diye araştırıyorum ama bulamadım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.