O

Yüzbaşı
22 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
11 ay
Türknet'e BB
Kaç zamandır 50 mbps almam gereken internetten 16 mbps alıyordum. Her zaman iç hatlarda sıkıntı var denildi. Bu yalanlardan bıktım ve bu zamanlarında etkisiyle başka bir firmaya geçiş yaptım. Şimdi aldıgım hız 45 mbps. Şimdi bu dolandırıcılık değilde nedir? İç hatlarda problem varmışmış. Şöyle sağlam adamlar çıkıp sizin canınızı güzelce yaksalar keşke. Bak bakıyım o zaman böyle dolandırıcılık yapabiliyormusunuz.
O
geçen yıl
Bunlar ölü pixel mi?
Yeni aldım monitoru. Beyaz arka planda belli oluyor. Beyaz arka planda gösterdiğim yerler daha beyaz.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
O
geçen yıl
Türknet aldığım hız 50 olması gerekirken 16mbps
Merhabalar
Ben ilk türkneti bağlattığımda 44mbps ye kadar alabiliyordum hızımı şimdi sabit 16 da. Kesinti kopukluk yok fakat ben aylık 85 tl ödüyorum. Kısıtlama olmadığını felan söyluyorlar iç tesisatıma kadar baktırdım bu seferde modemde sıkıntı vardır dıyorlar. Modemi de yeni almıştım bir güncelleme yaptım acaba o yuzden mı dedım bence alakası yok. Yardımcı olabilecek yiğitleri bekliyorum.
O
3 yıl
Arka planda Chrome'da işlem yaptırma
Merhabalar
Bilgisayarda başka işlerle uğraşırken chrome da bir web üzerinde işlem yapmasını istiyorum. Böyle birşey yapılabilir mi?
O
3 yıl
Twitch izleyememe
< Resime gitmek için tıklayın >
Merhabalar
İnternet değerlerim gayet iyi olmasına rağmen twitch donuyor. Netspeed'i aradığımda hatlarda iss gibi bir değerin sıkıntılı olduğundan bahsetti ve buda iç hatlardan kaynaklı olduğunu yetkili yönlendiremeyeceklerini soylediler.2 aydır ben bunla uğraşıyorum.Bir yardımcı olan bilen eden yokmu ? kurban olayım.
O
3 yıl
Sistem upgrade
Merhabalar z97 pc mate intel i5 4440 gtx1060 6gb ddr3 ramlerı upgrade yapıcam sadece işlemci ve anakart degısıcek.Yardımcı olurmusunuz nasıl bır yol ızlemelıyım ve ddr3 lerıde degısmelımıyım?
O
3 yıl
50 Mbps İnternet Ama Twitch donuyor
Merhabalar
Bütün videoları sıkıntısız izliyorum ama twitch de yayın izlerken takılıyor. Anlamadım bu işi . Bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok memnun olurum.
O
4 yıl
ÖTV / MTV Düzenlemesi Bence Çok Yerinde Bir Karar
Bu konuda ki fikirlerinizi merak ettiğim için paylaşım yapıyorum.https://www.youtube.com/watch?v=mvDSJ5Fb1P8
O
4 yıl
GTX1060 6 gb Tam performans sorunu
Merhabalar
Aldığım ekran kartında sadece yüzde 27 sini kullanabılıyorum.
Csgo ya gırdıgımde performans artmıyor hep aynı gucte .Ben fps nın daha yuksek olması ıcın ne yapabilirim?
Yapılması gereken bir ayar varmıdır?Çözünürlük ayarlarını değışıncede bu performansta calısıyor yuksk oldugunda da.
O
4 yıl
Wifi Hız Sınırı
Merhabalar
Ben bilgisayarda oyun oynarken biri telefondan giriş yaptığında wifi ye lag oluyor pıng sorunu oluşuyor.Bunun için wifi ile baglanan cihazlara sınır getirme imkanı varmı ?
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.