S

Onbaşı
18 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 ay
Bir Standupçı 80 Lira İstiyor??
Bugün öylesine Ankara'da biletix'ten etkinlik biletlerine baktım. Fiyatlar el yakıyor zaten. Ben de dedim ki standupçı, çok da popüler olmayan adamlar vardır zaten bir bakayım.

Bir baktım, bir standupçı 80 lira istiyor! Dakikasına 1.5 liradan fazla veriyorsun lan! Şaka gibi olm!

Yahu ardında olan teknikçi elemanlar var diyelim (ki yok), mekanın parası da var diyelim, olm 80 lira ne lan!

Yahu bu adamlar üstelik sadece bağlı bulundukları sanatla yaşamak zorunda olan insanlar değiller. İkinci bir işleri de var kendilerini geçindirmek için. Olması gereken budur zaten.

Ama 80 lira ne olm!!! Bu adamlar/sanatçılar biz niye popüler değiliz diye ağlamıyorlar mı? Şovlarımıza, konserlerimize kimse gelmiyor diye, çok az izleyici/dinleyicimiz var diye ağlamıyorlar mı? E neden fiyatları bu kadar yüksek tutuyorlar ki? Bu insanlara hakkımı helal etmiyorum gerçekten. Bu ülkeyi sadece paragöz yöneticiler değil, paragöz sanatçılar da batırıyor. Hatta asıl ülkenin yozlaşmasına sebep olan onlar.

Standupçı burayı okuyorsan topsun olm top!

Bunun dışında etkinlik başlamadan hemen önce etkinliğe çaktırmadan girebilir miyim diye merak içerisindeyim. Ne dersiniz?
S
3 yıl
Kulaküstü kulaklık tavsiyesi
Merhaba. Rock, blues, jazz ve klasik gibi genis bir alanda dinliyorum. Fakat pek sık elektronik muzik dinlemem. (Veya bas gerektiren parçalar)
Sennheiser 4.40bt alacaktim basları tizlerden yogun dedikleri icin almadim.
Dışarıdaki sesleri duymak istemiyorum.
Kablosuz tercihimdir fakat kablolu da our.
Not.1 henuz baslangic seviyesinde bir dinleyiciyim
Not.2 fiyat skalam 0-1000 tl arasi.
Önerileriniz icin simdiden tesekkurler.
S
3 yıl
KAZANANLAR, MUTLU OLMALISINIZ.
Bir yerleri kazanıp ailelerinin desteğini alan insanlar mutlu olmalı arkadaşlar. Neresi gelirse gelsin illaki alisacaklar bölüme. Şükredilmeli.
Ailem istediğim bölümü yazdığım için adeta beni reddetti. Destek falan yok artık arkamda. Bölümü kazandigima sevinmedim bile. Dedigim gibi maddi manevi destek yok arkamda. Nasıl yaşayacağım bilmiyorum. Başarısiz olup bir sene daha hazirlanmami bekliyorlar. Arkamdan böyle konuşuyorlar... Tıp yazmadigim için ailem baskalarina ne diyecekmis bize salak derlermis falan filan. Böyle aile olmaz olsun.
S
3 yıl
Tübitak 2205 temel Bilimler bursu hak.
Arkadaşlar bu bursun başvuruları ne zaman? Alanlar varsa eğer. Gelmeme olasılığı var mı bu bursun? Bir de özel unide fizik okuyacağım. Özel üniversiteleri de kapsıyor mu?
S
3 yıl
arkadaşlar bir gelin. ZEST DİYE BİR SİTE BULDUM
maaddi durumu iyi olmayan, doğuda yaşayan, hedefleri olan lisede okuyan öğrencilere nasıl ulaşabilirim acaba? bir fikriniz var mıdır?


EDİT:zest diye bir site buldum. yarı çözülmüş, çözülmemiş kitaplarımı oraya bağışlayacağım. kitaplar sınıflandırılıp onarılarak istanbul'dan hakkariye ilkokuldan liseye kadar isteyen birçok kuruma dağıtılıyormuş. hatta kitap bağışlananlarda kendi ilkokulum bile var:) çok mutlu oldum:). siz de bağışlayabilirsiniz.
DUYANLAR DUYMAYANLARA ANLATSIN.

SİTESİ DE ŞURADA:http://www.zest.org.tr/
S
5 yıl
Fem Yayınlarının Durumu
Arkadaşlar malum durumdan dolayı femler toplatılmıştı. Bu senenin yeni kitabından hocamız birkaç soru çözdü tahtada ve çok beğenmedi sanırım. Bu seneki femin tüm yayınları nasıldır kalitesi değişmiş midir bilen varsa söyleyebilir mi?
S
5 yıl
12. Sınıf Matematik SB önerisi
Arkadaşlar 12. sınıf mat için önereceğiniz (orta-zor olmayan ama orta da olmayan) kaynaklar var mıdır? Varsa nelerdir bunlar?

Not:Vazgeçtim zor da olabilir.
S
5 yıl
Ortalama öğrencilerin derece yapabilme olasılığı
ODTÜ ee istiyorum ama üst dönemlerden sadece okul birincisi gitmis zor yanı.ben de okul sıralamasında ortalarda oynayinca (30-40) motivasyon düşüyor hâliyle.netlerim 115-120 arası oynuyor.forumda derece yapanlar yazın yatıp nasıl derece yapmislar merak ediyorum ya da bunlar her sene ortalama üstü olan insanlar mı? Benim durumumda ortalama olan insanların bu tür bölümlere gitmeleri çok mu imkansız? İmkansız değilse neden yapamiyorlar cevabınızı görürsem çok müteşekkir olacağım.
S
5 yıl
YGS ye Nerdeyse Hiç Başlamadım
Arkadaşlar ygs ye lys de olan konular haricinde fizik kimya ve mat1 e başlamadım. Tatilden beri lys kasıyorum diyebilirim. Coğrafya, tarih, felsefe ve türkçeyi yaz sonuna kadar bitirmeyi düşünüyorum. Sizce ygs ye okul başında başlasam ve dersaneyle gitsem nasıl olur, ölür müyüm?

Not: mf-baya ciddi
S
5 yıl
Fem, Güvender vs yayınlar hakkında
Arkadaşlar bugün gittiğim kırtasiyedeki abi toplantıya gittiğini, fem güvender gibi yayınlara kayyum atandığını, istersek bu yayınlardan alabileceğimizi fakkat artık o yayınların sorularından çıkmayacağını söyledi. Tüm sorular aynı telden sorular ve femin özellikle farklı soruları var mesela. Sadece o yayınlarda var diye sınavdaki soruların sorulup sorulmamasının bir önemi var mıdır? Bu kayyum ve sorular hakkında bir bilginiz var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.