B

Yüzbaşı
25 Mayıs 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
370 (Bu ay: 84)
Gönderiler Hakkında
B
3 ay
Bu laptop ne kadar eder?
B
3 ay
.
.
B
3 ay
Hayatta bazen şanslıyım bazense şanssız
Hayatımda sürekli güzel şeyler olmasada bazen çok güzel şeyler oluyordu. Şimdi bi b.k olduğu yok. Reklam arasına girdim galiba. Zamana bıraktım. İleride güzel bir şeyler olacak gibi. Ama olmamasından korkuyorum. Ya olmazsa bir şey.

Son yıllarda depresyon yaşıyordum. Uzun bir süredir normalim ama hayat güzel gelmiyor. Şuan mental olarak iyiyim ama kendimi çok değersiz hissediyorum. Sanki kimse beni sevmiyormuş gibi geliyor. Herkes çok sevdiğini söylüyor, iltifat felan eden olduğu da oluyor ama kabul edemiyorum bir türlü. Sanki yüzüme gülüp arkamdan konuşuyorlarmış gibi geliyor... Bilmiyorum sadece. Ne diyeceğimi bile bilmiyorum.
B
geçen yıl
Özelde göz müayenesi ve gözlükler hakkında yardım.
Merhabalar, geçen gün miyop olan arkadaşımın gözlüğünü bir takayım dedim ve ta daaa. Her şey netleşti. Miyop olabilirim ya da gözlerim yorulduğu için yalancı miyop, belki de başka bir şeydir. Bilmiyorum. O yüzden özel göz hastanesine gidip muayene olacağım.

Bilen arkadaşlara sormak istediğim şey özelde muayene ücretlerinin ortalama ne kadar olduğu? Tabi ki ben de biliyorum hastaneyi aramayı ama önce sizlere sorayım dedim canım arkadaşım. Muayene ücretlerinin haricinde herhangi bir başka ücret ödemesi oluyor mu? (Daha önce muayene olmadım desem yalan olmaz, O yüzden bilmiyorum.) Sgk'm yok.

Miyop çıkarsam ve gözlük yazılırsa bana, herhangi bir gözlükçüye gidebilirim değil mi?

Gözlük fiyatları hakkında da bilgim pek yok. Mesela 700-800 liralık bir gözlük ucuz bir gözlük müdür yoksa ortalama fiyata sahip bir gözlük müdür? 700 liraya iyi bir gözlük alınır mı?

Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar. Eğer bana anlatmak istediğiniz başka konular varsa benim farkında olmadığım, çok güzel olur.
B
2 yıl
Köpeği dükkana karanlık dükkana kilitleyip gitmiş
Köpeği kapalı karanlık dükkana kilitleyip gitmiş Ş*****evladı köpek acı acı bağırıyor. Polisi mi aramalıyım yoksa başka bir yeri mi aramam lazım? Ne yapıyım?? Köpek çok acıklı ş2kilde bağırıp duruyor.
B
2 yıl
Oyun İndiremiyorum
Arkadaşlar ne gamepassden ne de mağazadan oyun indiremiyorum. Gamepasse tıkladığımda internet ayarlarınızı gözden geçirin gibi birşey diyor. Mağazaya girip indirmeye çalışınca indirme butonu tepki vermiyor. Başkasına sorduğumda microsoft ve sony sunucularına saldırı var deöişti ama doğruluğunu bilmiyorum. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan veya bilen var mı? Yoksa cidden sunuculara saldırı mı var? Bu arada mevcuttaki inmiş oyunlarda sorun yok, rahatlıjla online oynanabiliyor ama oyunlara dlc indiremiyorum.
B
2 yıl
Aile üyeliği arıyorum
Aile arıyorum arkadaşlar, yer varsa katılmak istiyorum. Ya da beraber topluca kurabiliriz.
B
3 yıl
Darth Maul İle Kuşumun Benzerliği (Cüppeli)
Arada bir fark göremiyorum. Bir ara Geralt of Rivia'ya özenip köpeği öldürdü manyak kuş

< Resime gitmek için tıklayın >
B
3 yıl
SİLİNSİN LÜTFEN
SİLİNEBİLİR
B
3 yıl
SİLİNSİN LÜTFEN
SİLİNSİN LÜTFEN
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.