B

Çavuş
16 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
Sıfır Araç İlk MTV Kim Öder
Merhaba arkadaşlar şubat sonu gibi egea cross teslim alacağım fakat ilk kez sıfır araç aldığım için bilmiyorum bayi siz ödüyorsunuz diyor. İnternette güncel bir bilgi mevcut değil. Yakın zamanda sıfır araç teslim alanlar varsa yardımcı olabilirler mi?
B
5 yıl
Hangi Yazılım Dili ?
Merhaba arkadaşlar geçmişten gelen bir yazılım merakım vardı fakat üstüne düşememiştim şimdi yazılım ile alakalı bir şirkette çalışıyorum görevim tabi ki yazılım değil fakat eskiden istediğim şeyi bende tekrar harekete geçirdi bu yüzden yazılımı öğrenmek istiyorum hem hobi hemde bir meslek gibi fakat nereden başlayacağımı bilemedim, aslında istediğim bir site yapmak ve mobil oyun yapabilmek bunları hangi dilleri öğrenerek yapabilirim? Şimdiden teşekkürler ingiliççem yabancı bir kaynaktan birşeyler algılayacak kadar var ve ingilizcemide geliştiriyorum.
B
5 yıl
2000-3000TL ARASI TELEVİZYON TAVSİYESİ
Arkadaşlar Eylül de düğünüm var şimdiden eşyaları yavaş yavaş alayım dedim ama televizyonda takıldım tavsiyelerinizi bekliyorum bu hafta a101 e gelen Samsung un UE 55K6500 55'' Curved TV si var onu tavsiye edermisiniz mesela ?
B
6 yıl
İ3 6100 İLE GTX 1050Tİ Dar Boğaz Yapar mı ?
İşlemciye param yetmiyor arkadaşlar gönül ister 6400 alayım ama olmadı işlemciden kısıp yeni çıkan kartı almayı daha mantıklı buldum sizinde yorumlarınız almak istedim Battlefield 1 oynayacağım bir sıkıntı olurmu? Ayrıca parçaları sinerjiden almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
B
6 yıl
GTX950 İle Kasa
Merhaba arkadaşlar Battlefield 1 için kasa topluyorum ben bir kasa topladım ama sizlerinde fikirlerini almak istedim ayrıca topladığım kasa Battlefield 1 kaldırır mı bilemedim

Anakart: MSI H110 Gaming YADA Pro Vd
Ram : Kingston HyperX Fury 8+8 (16)
Ekran Kartı: MSI GTX 950
İşlemci : İ3 6100 SKYLAKE
SSD : 240Gb Sandisk veya Kingston Harddisk takmak istemiyorum çünkü çok fazla birşey tutmam pc de hem fiyat açısından daha uygun oluyor bu şekilde.

Kasaya karar veremedim kasa önerilerinizide alabilirim dediğim gibi bu kasa Battlefield 1 i kasmadan oynatırmı ? Şimdiden Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.