Ş

Yarbay
20 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
258 üye
Görüntülenme (?)
372 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
Ş
geçen ay
ses sisteminden istediğim verimi alamıyorum
2015 auris arabada önde morel 90w komponent, arkada 80w coax focal, bagajda aktif sub, reis 100w *4 d sınıfı amfi var. fakat bir türlü istediğim kalitede ses alamıyorum daha önce hertz amfi vardı ses bir tık daha iyiydi ama yine de daha kötü ses sistemlerinde bundan daha iyi ses aldım. ana üniteden mi diye düşünüyorum... bluetooth bağlantısı veya radyoda ses kalitesi çok daha kötü oluyor...
Ş
3 ay
Amfi bozuldu - Aktif sub
Geçen birden arabanın amfisi kendini korumaya aldı ve sesi kesti. Hertz 4x85 d sınıfı amfiydi. Tamirci bu yapılmaz dedi tabi ben servise göndermeyi düşünüyorum. Arabada burock aktif sub var. 5 kanal amfi alırsam sub çıkışını aktif sub.a bağlarsam sıkıntı olur mu?
Ayrıca 80 watt çıkışlı d sınıfı ısınma yapmayan 4000 lira civarında amfi önerir misiniz? Forx 1800.5d nasıldır?
Ş
5 ay
Başıboş köpekler
Ülke genelinde yıllardır devam eden sıkıntı gün geçtikçe büyüyor. Bugün de bir bebeğe saldırmış.
Bunları barınaklara toplamak, kısırlaştırmak için her gün birilerinin yaralanması yetmiyor ölmesi mi gerekli anlamış değilim.
Ş
5 ay
Shopflix güvenilir mi?
Tv alacağım. Daha önce alışveriş deneyimi olan oldu mu?
Ş
5 ay
Smart Olmayan Tv Tavsiyesi
Arkadaşlar görüntü kalitesi iyi, enerji tasarrufu olan, çerçevesi mümkün olduğunca ince, ses kalitesi iyi ve menü geçişleri (açılışı) hızlı tv arıyorum. 50 inch boyutunda olması tercihim. Bütçem 10 bin lira civarında. Ne önerirsiniz?
Ş
8 ay
Formatlanan diskten veri kurtarma
Arkadaşlar iş yerindeki bilgisayarda internet bağlantısı ile ilgili sıkıntılar olduğu için bilgi işleme verdim. Zaten bilgisayardaki her türlü ayarlama işleminde yönetici girişi gerekiyor. Bilgisayarı vermeden d sürücüsüne yedekleme yapmıştı fakat benden habersiz disklere format atılmış. Şimdi benim d sürücüsündeki bilgileri geri getirmem lazım fakat bilgisayara program kurulumu yasaklı olduğu için portable ücretsiz ya da ilaçlı bir uygulamaya ihtiyacım var. Önerebileceğiniz bir uygulama var mı? Recuva portable indirdim ama pek verimli değil sanırım.
Ş
10 ay
Araç dışı kamera
Yıllardır araç içi kamera kullanıyorum fakat camın her zaman temiz olmaması ve sinematik bir görüntü elde etmek için araç dışı kamera düşünüyorum. Çekim yapan lensin olduğu kısmı aracın önüne uzatma kablosu ile veya wifi bağlantısı olacak şekilde koyabileceğim tarzda bir şeyler bilen ya da uygulayan var mıdır?
Ş
12 ay
Tuvalet kağıdı fiyatları uçmuş
Böyle giderse silemeyecez.
Ş
geçen yıl
Stadyuma bisikletle gidilir mi?
Arkadaşlar bu akşamki Adana Demir-TS maçına gideceğim bisikletle 25 dakika sürüyor. Araba ile çıkışta 2 saatte gelemiyorsun. Oradaki güvenilirlik durumu nedir bilen var mı? Stadyuma bisikletle giden oldu mu çıkınca yerinde yeller esmesin. :)
Ş
2 yıl
1000 dolar civarı All in one PC önerisi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.