Arkadaşlar tam olarak şuandaki sorunum şöyle turknet'den netspeed'e geçiş için başvuru yaptım. fakat, 25 gün önce vodafone'dan turknet'e geçtiğim için 3 ay içerisinde tekrar bi geçiş sağlanamıyormuş. bu yüzdende önce turknet'i iptal edip daha sonrasında bize başvuru yapmanız gerekiyor dediler. benimde sormak istediğim turknet bağlı iken netspeed'ede yeni bi abonelik başvurusu yapabilirmiyim tekrardan hat çekilebilir mi? çünkü hat çekme işi biraz uzun sürdüğü için 1 hafta internetsiz kalmak istemiyorum netspeed bağlantıktan sonra turknet aboneleğimi iptal ettireceğim bu mümkünmüdür? |