T

Teğmen
14 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
geçen ay
iPhone 13 Neden Mediamark'ta Ucuz?
iPhone 13 satın almak için en uygun fiyatları araştırıyordum ve tüm modellerde Mediamarkt'ın diğer satıcılara göre 2-3.000 TL daha ucuz olduğunu fark ettim. Bunun nedeni nedir? Apple garantili olduğunu söylüyorlar; doğru mudur? Mediamarkt'tan satın almalı mıyım?
T
geçen yıl
Eski Bilgisayarımı Nasıl İyi Hale Getirebilirim?
Merhaba. Yaklaşık 15 yıllık toplama bir masaüstü bilgisayarım var. Artık neredeyse hiç kullanmıyorum ancak ara sıra da olsa, internete girmek, film-dizi izlemek gibi basit işlemler için kullanmak istiyorum. 15 yıl içinde birkaç defa modifiye etmeye çalıştım ancak yine de şu anda çok yavaş. Aşağıya donanım özelliklerini bırakıyorum. Bunların haricinde de internete 150 Mbps'lik bir Wi-Fi anten kullanarak giriyorum. Bilgisayardaki yavaşlığın -özellikle web siteleri yüklenirken- sebebi ne olabilir ve en az masraf yapacağım şekilde, hangi parçayı değiştirerek/ekleyerek rahat bir şekilde internette gezinebilirim?

< Resime gitmek için tıklayın >
T
3 yıl
Samsung: 49MU8000 mi 50MU7000 mi?
"Bu nasıl soru? Tabi ki, 49MU8000." dediğinizi duyar gibiyim ama asıl sorum; 7000 serisi ile 8000 serisi arasında performans anlamında ne kadar fark var? İki TV arasında karşılaştırma yaptım ve çok büyük fark göremedim. Ancak TV'yi kullananların görüşlerini de almak istedim. TV fiyatları uçtu gitti, malum. Ben de ikinci TV olarak alacağım için çok daha fazla para vermek istemiyorum. Bu iki modelin haricinde, yakın fiyat aralığında, başka önerebileceğiniz bir model var mıdır?
T
5 yıl
Amerika'dan Ürün Getirtmek
Önümüzdeki ay bir arkadaşım Amerika'ya gidecek ve gelenek olduğu üzere, ben de kendisine sipariş verdim. Daha önce yüzlerce kez sorulmuştur, o yüzden internette biraz araştırma yaptım; Gümrük mevzuatını da inceledim ama bir de size sormak istiyorum: 420 dolar civarında bir robotik elektrik süpürgesi getirmesini istiyorum arkadaştan. Türkiye'ye girişte, gümrükte bir sıkıntı çıkar mı? Kendisi ve diğer eş, dost için alacağı hediye ürünlerin bir sınırlaması var mıdır? Bu sınırlamayı geçtiği takdirde, vergi veya ücretini vererek, ürünü yine de geçirebilir mi? Ücreti ne kadardır? Son zamanlardaki malum olaylardan sonra, özellikle Amerika'dan gelen yolcular için denetimlerin sıkılaştırıldığı da söyleniyor. Bu doğru mudur, bizim olayımızı etkiler mi? Bilen arkadaşlar, tecrübelerini paylaşabilir mi?
T
6 yıl
Playstation Vue Türkiye'den İzlemek Mümkün mü
Başlık her şeyi anlatıyor aslında. Uygulamayı indirdim ama 'Bulunduğunuz bölgeye hizmet verilmemektedir.' uyarısı geldi. Peki, Türkiye'den izlemek mümkün müdür? Uygulamayı kullananlar memnun mudur? Bir de, PS4'te bu tarz önerebileceğiniz hangi uygulama var?
T
6 yıl
Play Store 403 Hatası
Telefonum servisten döndü ve önceki yedeğimi kurarak, telefonu başlattım. Uygulamaların çoğu sorunsuz olarak kuruldu ve güncellemeler yapıldı ancak bazı uygulamaları kurmak ya da güncellemek istediğimde 403 hatası alıyorum. Şu anda Instagram kurulamıyor, Google Drive ve Twitter da güncellenemiyor. Sorun ne olabilir acaba?
T
7 yıl
Teleservice Değişim Seri Numarası Nedir?
HTC One cihazımı geçen hafta Teleservice'e gönderdim. Bugün baktığımda cihazın tamirinin tamamlandığı ve kargo çıkışı yapıldığı görülüyordu. Ancak cihaz bilgileri arasında Değişim Seri No bölümünün karşısında telefonumun IMEI numarasından farklı bir IMEI numarası yazılıydı. Telefonumun değiştirildiği anlamına mı gelir bu?
T
7 yıl
FLAXES FCK-IP2V iPad to VGA Dönüştürücü
iPad Air 2 cihazımı projektöre bağlayarak sunum yapmak istiyorum. Bunun için FLAXES FCK-IP2V kodlu ürün iş görür mü? Bu dönüştürücüyü kullanan var mı? Cihaza herhangi bir zarar verir mi acaba? Bir de n11 üzerinde 32 liraya bir tane buldum. Fiyatı nasıl sizce? Bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

http://www.n11.com/flaxes-fck-ip2v-ipad-uyumlu-dock-to-vga-baglanti-adaptoru-beyaz-P39811743
T
7 yıl
Amerikan PSN Store Hesabına Para Yatırmak
PSN hesabımın konumunu Amerika olarak seçmek zorunda kaldım. Şimdi de oyun satın almak istiyorum ama kredi kartıyla veya Paypal hesabımla cüzdana para eklemeye çalıştığımda hata veriyor. Acaba Amerika hesabı olduğu içi mi para gönderemiyorum yoksa başka bir sorun mu var?
T
7 yıl
Amerika'dan Alınan PS4 The Last of Us Redeem Code'u Nasıl Kullanırım?
Amerika'dan bir PS4 The Last of Us Bundle getirttim. Bugün kurulumu yaptım ve oyunun redeem kodunu girip, indireyim dedim ama kabul etmedi kodu. Açıklamaları okuduğumda, "bu kodun sadece Amerikan vatandaşlarının kullanımı için" olduğunu gördüm. Bu sorunu nasıl aşabilirim acaba? PSN Store'daki hesabımın bölge ayarlarını falan değiştirsem olur mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.