P

Çavuş
06 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
4 yıl
Oyun önerisi / Ücretli - Ücretsiz
Arkadaşlar merhaba,

Pay to Win oyunlarından fazlasıyla sıkıldım. Ücretli yada ücretsiz tek seferde ödemesini yapıp düzgün oynayacağım oyun tavsiyesi istiyorum.

- Room serisini oynadım.
- VainGlory
- PUBG

Tarz farketmez amacım her seviyede yada işlemde para ver diye ağlayan oyunlar değil. Var mı bilmediğim bir oyun tavsiyesi verebilecek ?
P
4 yıl
Deneyimli arkadaşlar bi bakabilir mi (:
Arkadaşlar merhaba,

Sizden tavsiye isteyeceğim ancak bu kadar param var, ne bileyim çok kaliteli dursun, uçsun kaçsın gibi garip talepleri olan birisi değilim diye düşünüyorum. Kullanım koşullarımı ve kendimi biraz anlatayım bu doğrultuda sizlerden tavsiye isteyeyim.

Turizm işi ile ilgileniyorum, resmi giyinmem gereken zamanlarda zaten firma aracını kullanıyorum ancak araç sürekli bende olmadığı için gündelik hayatta iş - ev monotunu için motor düşüncesi içerisindeyim.

Ankarayı bilen bilir gideceğim yol farabi caddesinden çetin emeç bulvarı. Yani taksiye bindiğimde 9 TL bile vermediğim ancak toplu taşımanın bulunmadığı bir yol. Onun harici de zaten sosyal çevrem ( tunalı, tunus, seymenler, dikmen vadisi ) olması kaynaklı zaten motoru çok kapsamlı kullanmayacağım.
1.92 boyundayım bunu söylememin sebebi bazı motorlar görüyorum ve üstündeki insan çok sırıtıyor ( motor çok küçük olması kaynaklı )
Super Sport şeklinde gördüğüm ( tam detaylı bilmediğim için ) sürat motoru olmasa bile tipi öyle görünen motorlara karşı ilgim sıfır gerek ailem gerekse kız arkadaşımın kesinlikle istememesi kaynaklı. Scooter tarzı motorlarda hiç hoşuma gitmiyor. Tek ilgimi çeken motor tipi Chopper.

Bu bilgiler ışığında başlangıç seviyesi ( daha önce motor kullanmadım ) Chopper tavsiye motor istiyorum. KUBA SL 200 çok hoşuma gidiyor ancak görseli yüzünden kalite ve yeni başlayacak olmamın verdiği süreçte zorlanmak istemem. Peki siz uzun zamandır motor kullanan - bilen - araştıran bireylerin düşüncesi ne olur (:
P
4 yıl
Yine bir dolandırma yöntemi !
Arkadaşlar merhaba,

Belki daha önce paylaşılmış yada başka arkadaşların başına gelmiş olabilir varsa şimdiden kusura bakmayın.

Sahibinden ve Letgo üzerinden bir çok ürün satmaktayım. Bir gün mesaj geldi sahibinden üzerinden. Yabancı biri ( muhtemelen ) ingilizce konuşuyor. Saatlerimden birisini beğendi, yurtdışına gönderim yapıyormusunuz vs. konuşuyoruz. Kargo ücretini ödediğiniz taktirde gönderim sağlarım, saatin durumu vb. standart konuşmaları sağladık. W.app'tan detaylar konuşuruldu ve herşey tamamdı. Dolar hesabımı verdim kendisi TL hesabınızı da alabilirim diyince iyi farketmez diyip Enpara hesabımı verdim.

Herşey buraya kadar tamam. Benden mailimi istedi aradan 10 dk geçmeden alttaki mail geldi. Onun söylemine göre "temiz alışveriş" kapsamında o parayı Bank of Amerika'ya yatırmış bende kargoyu gönderiyorum, kargo numarası atılan maile cevaplayarak söylüyorum ve para hesabıma geçiyor.

Maili inceleyeyim dedim daha domain bile fail (: usa.com. 10-11 yaşındayken havalı olsun diye yüzlerce domain denemiş nesle mail.com üzerinden herkese verilebilecek bir mail ile atmış bilgiler saçma copy - pasta barizliği ve niceleri. Zaten bir çoğunuz bunun farkına varacaktır ama Türk milleti illaki arada saf tipler vardır diye yazayım dedim.

Konunun üzerinden bayağı zaman geçti ancak farklı dolandırıcılık şekillerini görünce bende koyayım dedim.

Herkese iyi günler.


P
4 yıl
ACENTEDE ÇALIŞIYORUM, SORULARI ALAYIM ( Otel, Transfer, Uçak Bileti, Organizasyon )
Evet varsa bu konularda bilgim dahilinde sorular, cevaplamak isterim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.