N

Yüzbaşı
12 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
332 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
N
geçen ay
Ankara Renault yardım
Arkadaşlar 2015 Megan hb aracım Su eksiltiyor. Bir tane uustaya götürdüm radyatör ve hortumları değiştirdi ama sorun devam ediyor. Ankara'da onerebileceğiniz bir usta var mı?
N
3 yıl
Trendyol çakma ürün gönderdi, iadeyi reddetti
15 Haziran'da trendyol'dan Xiaomi mi band 4 aldım. Ürün 16 Haziran'da kargolandı, 17 Haziran'da elime geçti. Kargo poşetini açınca içinden özensiz bir kutu ve PD m4 diye marka çıktı, fatura yoktu aynı dakika müşteri temsilcisini arayıp ,ürünün çakma olduğunu söyledim, merak etmeyin iade edin dediler, gidip aynı gün iade ettim. Hemen olumsuz yorumumu da yazdım. Benim gibi 30-40 kişiye daha firma aynı ürünü yollamış onlar da olumsuz yorumları yazmışlar. Ara ara trendyoldaki yorumları okuyordum baktım adamlar olumsuz yorumları silmisler. 9 Temmuz da mail geldi, ürün kullanılmış olduğu için iade reddedilmiş. Müşteri temsilcisini aradım, ilk aradığımda ürünün orjinal olmadığını söylemem gerekiyormuş, ben de zaten söyledim dedim. Tekrar kayıt olusturdu. 14 gün iade süresi var onu niye ciddiye almıyorsunuz dediğim de teknolojik ürünlerde geçerli olmadığını söyledi. Bu arada ürünü dün tekrar kargolamislar, kargoyu almayacağım, tüketici hakem heyetine başvuracağım. Trendyol kesinlikle müşterinin yanında durmuyor.
N
6 yıl
Kredi kartımdan yaklaşık 8000 liralık harcama yapılmış
Yaklaşık 40 gündür kullanmadığım kredi kartımdan dün tamamı yurtdışı siteler( wallmark, hp, b&h photo, rue la la,netflix) olmak üzere alışveriş yapılmış. Harcama itiraz formunu doldurdum ve faksladım. İnşallah geri iade edilir
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.