Merhaba 2023 eylül de motosikletimi tamir için bir servise bıraktım bir ay diye anlaşıldı ücreti ödendi. Ancak her aradığımızda haftaya haftaya diye sallayıp duruyor. Artık en son dayanamayıp 2024 Ocak ayında Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim ancak hala bekletiyor. Karakola gidip iyi niyetimi suistimal ediyor diye şikayet ettim. Hatta dayanamayıp geçen gün maliyeye şikayet ettim. Gidip dövsem etsem ben suçlu çıkacağım o yüzden o şekilde halledemiyorum. Paradan vazgeçip motoru geri ver diyoruz İnegölde adım çıkar yapamadı diye diyor yine vermiyor adam. Motorda kendisinde belli gidip dükkana baktık. Ancak bi türlü tamir etmiyor. Daha önce böyle bi durumla karşılaşıp tavsiye verebilecek olan varsa çok sevinirim |