E

Yüzbaşı
26 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
63 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
2 yıl
macOS Catalina VirtualBox Kurulum Rehberi Bulamadım
Herkese merhaba,
VirtualBox ile macOS Catalina kullanmak istiyorum. VMware lisans mevzusu çıkarttığı için ona bulaşmak istemiyorum. Eskiden elinizi attığınız yer rehberdi, şimdi doğru düzgün bulamadım. Bir de iso problemim var. Modemim sağolsun habire bağlantıyı koparttığı için Google Drive'dan indirirsem kesildiğinde devam etmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
E
2 yıl
Bilgisayarımın Modemle İnternet Bağlantısı Kesiliyor
Daha önceden böyle bir sorun yaşamıyordum. Full format atıp Win 10 Pro kurdum. Fakat şuanda sık sık bilgisayarın modemle internet bağlantısı kesiliyor. Yani ağ menüsünü açtığımda modeme bağlı gösteriyor ama internet yok diyor. Fakat modemdeki internet ışığı da yanıyor, telefon ve tabletlerden internete de bağlanabiliyorum. Bilgisayarın tekrar bağlanabilmesi için bağlantıyı kes diyip sonra tekrar bağlan demem gerekiyor. USB wifi adaptörü kullanıyorum, TP-Link TL-WN823N.

Herkese iyi günler.
E
3 yıl
Rüzgar Enerjisi
Merhaba arkadaşlar,
Kendi çapımda basit bir rüzgar gülü projesi yapmak istiyorum. Tamamen deneyin amaçlı ama düzgün bir rehber bulamıyorum. Yoksa elektrik motorunu kapalı devreye ters bağlamak yeterli mi?
Yardımlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar.
E
4 yıl
Aikapool'daki Dogecoin Ödemesi Alamadım
Aikapool'daki 2500 share'ım var fakat hala zerre kadar Dogecoin alamadım. Önceden biraz MegaCoin pool'una girmiştim, daha az share olmasına rağmen oradan biraz MegaCoin çıkarmıştım. Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi forumlar.
E
4 yıl
CGminer Low Difficulty Hatası
CGminer ile give-me-coins.com üzerinden MonetaryUnit çıkartmaya çalışıyorum ama hep low difficulty hatası alıyorum. Hiçbir yerde konuyla alakalı bir argüman bulamadım.
E
4 yıl
PC-Modem Bağlantı Kopma Sorunu
Uzun zamandır D-link modem kullanıyordum. Yeni D-Link DSL-2750U modeme geçiş yaptım. Diğer cihazların hiçbirinde sorun yok, fakat bilgisayarım zaman zaman modemi görmüyor anlamsız bir şekilde. Modem her zaman açık, internet her zaman var bunda sorun yok. Ama sadece birden bire benim modemimi bilgisayar görmüyor zaman zaman. Wi-Fi üzerinden bağlanıyorum modeme. Microsoft forumunda bir takım yönergeler vardı uyguladım fakat ardından 2 sefer daha oldu.
E
4 yıl
Samsung A7 2017 Müthiş Derecede Yavaşlama Var
Son zamanlarda kilit açarken müthiş yavaşlama var, uygulamalar robot dansında çalıştığı oluyor. Instagram, YouTube hatta Google Play'in bile çöktüğü oluyor. Android Assistant kullanıyorum fakat görev yöneticisinde hangi uygulamanın ne kadar işlemci ve ram kullandığını göstermiyor, başlangıç kapatıcısı da çalışmıyor diye tahmin ediyorum, herhangi bir değişiklik olmuyor çünkü performansta. Telefonun açılması 3-3,5 dakika sürüyor. Telefonu formatlamak sorunu çözebilir belki ama bir noktada telefonun kontrolü kaybettiğimi düşünüyorum.
E
4 yıl
Eğer Snopy Direksiyon Almaya Kalkarsanız...
Kalkmayın. Almayın. Kafanızı sinirden duvarlara vurmayın. Kendisi 10 lira bile etmiyor.
E
4 yıl
1100 TL bütçe için Ekran Kartı
Ben şahsen 1060 3GB üzerinde duruyorum ama anakartın crossfire desteği var. Dikkate alsam mı almasam mı bilemedim. Sanırım AMD Nvidia'dan daha fazla güç tüketiyor.
E
4 yıl
Ati Radeon HD 5670 400MHZ'de Çalışıyor
Ekran kartımın normal hızı 775 mhz idi. Birdenbire 400 mhz'ye düştü. Ben ufak bir overclockla 825 te çalıştırıyordum sorun çıkmıyordu. Ne olduğunu anlamadım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.