Arkadaşlar merhaba, Dayıma ait olan aracı satmak istiyoruz. Fotoğraflara, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-2008-cok-temiz-wv-caddy-36500-km.de-105909709/detay/ ulaşabilirsiniz. Araç hakkında kapsamlı bilgi almak için, Yaşar YILDIZ: 05357007418 Oğlu Mustafa YILDIZ: 05364161430 ve ben ![]() Araç fiyatını 30000 tl olarak yazmamı istediler ve pazarlık sünnettir diyoruz ![]() |
Merhaba. 2000 model, 1.4 rna motor, 8v, hb, renault clio marka aracima lpg donusumu yaptiracagim. İstanbul bagcilarda ikamet ediyorum. 2 hafta sonra uzun yola cikacagim. Kullanici arkadaslarimin ve ustalarimin yardimlarini bekliyorum. Hangi markayi taktirsam iyidir. Ortalama 1000 lira butce ayirdim. Onerileriniz benim icin cok onemli. Vaktim fazla kalmadi. Simdiden tesekkurler. |
Merhaba; Arkadaşlar yaklaşık 1 aydan bu yana iphone 4 kullanmaya çalışmaktayım. Maalesef bir türlü alışamadım. Bu zamana kadar genelde Sony ericsson cep telefonları ve 1 sene android cihaz kullandım. Özellikle androidden memnundum. Ama benimde gönlüm iphone4 istedi ve aldım. Sorunlarımı kısa ve öz yazacağım. İtunes: Bu lanet programı illadakullanmam gerekiyor. Eyvallah kullanıyoruz ama ip4 senkronizasyon usulü çalıştığı için iş yerimdeki bilgisayarıma taktığımda, senk. başlattığımda aynı müzikler, resimler orada olmadığı için gidiyor!!! Bakınız android flash disk gibi çalışıyordu. Jailbreak: Hepiniz gibi bende yaptım. Ama benim için bir telefonda en önemli özellik telefon gibi kullanmak. Jb yaptığımda zaten günlük taktığım şarj 12 saatte bitiyor!!! App Store: Evet uygulama ve oyun olarak çok üstün olan cihazımıza hepimiz yüklemeler yapıyoruz. Ama en dişe gelir, en faydalı uygulamaların hepsi paralı. Jb yaptığımızda sorun aşılıyor ama malum şarj!!! Donanımsal sorunlar: Anten problemi hepinizin malumu. Çok kuvvetli çeken yerde sorun yok. Ama zayıf sinyal alan yerde, birde sol elinize alırsanız eyvah eyvah. Wireless arkadaşımın e72 cihazında çok daha kuvvetli çekiyor!!! Bazı arkadaşlarımızında home tuşunun işlevini yitirmesi. Son sözler: Nihayetinde aldık kullanıyoruz. Benmi kullanamıyorum, yanlış birşeyler yapıyorum, yoksa gerçekten bu cihaz böylemi. Neler yapmam gerekir bu cihazı verimli kullanmak ve haz almak için. Herkes kafayı yedi iphone diye ama inanın android cihaz çok daha zevkli gibi geldi bana. Bilinçli olarak nasıl kullanabilirim bu cihazı. Ustaların, arkadaşlarımın yardımlarını alay konusu olmadan, aşağılar gibi konuşmadan beklerim. Hepinize iyi forumlar. |
Merhaba arkadaşlar; sapphire hd 4830 kartım var ve kartımı firegl çevirmek istiyorum softmod ile. internette o kadar araştırma yapsamda kesin bir sonuca ulaşamadım. yardımlarınıza ihtiyacım var dh üyeleri. şimdiden teşekkürler ![]() |
Merhaba arkadaşlar; sistemimde dün vista kurulu idi. ve xp kurmaya karar vermiştim. anakartımızın resmi internet sitesine baktığımda yeni bir bios yayınlanmıştı. öncedende sistemime xp kurmuştum ve cool'n quiet çalışıyordu. eski bios sürümü: 81BF1P08 yeni bios sürümü: 81BF1P09 sistemime format atmadan önce yeni çıkan biosu anakarta kurdum. fakat şimdi dünden beri uğraşıyorum ama cool'n quieti aktif edemedim. malum elektrik faturası bayağı bir artar bu şekilde kullandığım zaman. siz değerli üyelerin yardımlarını bekliyorum... ![]() |
Merhaba arkadaşlar; mzamdaki sistemde yer alan bieşenler ve psu bu zamana kadar problemsiz çalışıyordu. şimdi sorunum; güç düğmesine bastığım zaman pc açılmıyor. -anakarta güç geliyor(ledler yanıyor) -güç düğmesine bastığımda fan azıcık dönüp açılmıyor. -ilginç olan psu yu kasadan söküp taktığımda kabloları açılıyor. -başka psu denedim açılıyor(kasaya bağlamadan) -bugün oluşan bir problem. uzayda çalışıpta neden kasa içinde çalışmaz bu psu? yardımlarınızı bekliyorum. |
AMD Athlon X2 7750 Black Edition AM2+ 2.7 GHz, AM2+, http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=4134 MSI KA790GX, AMD 790GX, DDR2, PCIExp, Socket 940 AM2http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=3990 ve kingston 1066 mhz hyperx 2*1 gb ram ne dersiniz arkadaşlar sizce iyimi? |
Telefon açıldığında itunes işareti görünüyor ve 6.1.3 güncellemesi yüklemeye çalıştığımda resimdeki hatayı alıyorum.
Ne yapabilirim. Sizce sorun nerden kaynaklanıyor.
Cihaz daha önceden çalışıyordu ve haşat olan kapak yenisi ile değiştiğinden beri kullanılamıyor.
Neler yapabilirim. Yardımlarınız gerekli arkadaşlar.
< Resime gitmek için tıklayın >