K

Onbaşı
27 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
4 ay
40W'lık Masa Lambasına 2W'lık LED Ampul
Elimde eski 40Wlık bir masa lambası var, üzerinde 230V max. 40W G9 yazıyor.

Direk takılı gelen ampul 40Wlıktı herhalde çok yüksek sıcaklıklarda çalışıyordu hatırlamıyorum, sonra beyaz LED alıp takmıştım yine kaç W olduğunu bilmiyorum ama ısınmıyordu ve uzun zaman işimi gördü bozulunca yeni bir tane alayım dedim ve (https://www.hepsiburada.com/rohs-g9-kapsul-led-220v-2w-sari-p-HBV00000R1JTS?magaza=Autoline) bu linkteki ampulü aldım.

Bu ampulü, taktıktan 10dk sonra falan yanıp sönmeye başladı, sonra bozulmasın diye çıkarırken elim yandı aşırı ısınmıştı, anlam veremedim 2W olduğundan ısınmaması gerekiyor diye biliyorum zaten çalışma aralığı 50 derecenin altında, sıkıntı ampulde midir yoksa lamba fazla akım mı veriyordur bundan dolayı ısınıp sıkıntı mı çıkarıyordur?
K
6 ay
Arkadaşlar lütfen 1 dknızı ayırın
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Tıp Fak. öğrenim görmekteyim üniversitemize bağlı 3 adet tıp fakültesi var bu fakültelerden 2 si senato kararıyla online oldu lakin aynı yerde aynı eğitimi gören hamidiye tıp fak. yani bize yüz yüze sınav uygulanıyor.
Diğer 2 tıp fakültesiyle aramızda fırsat eşitsizliği var onu geçtim onlarınki can da bizimki patlıcan mı lütfen twitterda bize destek olun #sbuhamidiyetıpmagdur Arkadaşlar sonuçta 81 ilden gelicez herkes tek amfide sınava girecek sözde önlemlerle ve geldiğimiz şehir İstanbul biz kendi sağlıgımızı geçtik ailemizin sağlığını düşünüyoruz lütfen 2 dk nızı ayırıp bize destek olun. #sbuhamidiyetıpmagdur Twitter kullananlar acil yardım pls
#sbuhamidiyetıpmagdur
K
6 ay
Sayın Meslektaşlarım acil yardım pls
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Tıp Fak. öğrenim görmekteyim üniversitemize bağlı 3 adet tıp fakültesi var bu fakültelerden 2 si senato kararıyla online oldu lakin aynı yerde aynı eğitimi gören hamidiye tıp fak. yani bize yüz yüze sınav uygulanıyor.
Diğer 2 tıp fakültesiyle aramızda fırsat eşitsizliği var onu geçtim onlarınki can da bizimki patlıcan mı lütfen twitterda bize destek olun #sbuhamidiyetıpmagdur Arkadaşlar sonuçta 81 ilden gelicez herkes tek amfide sınava girecek sözde önlemlerle ve geldiğimiz şehir İstanbul biz kendi sağlıgımızı geçtik ailemizin sağlığını düşünüyoruz lütfen 2 dk nızı ayırıp bize destek olun. #sbuhamidiyetıpmagdur
K
2 yıl
Dilciler Acil Yardım
Öğleden sonra sınava gireceğim asıl bakmam gereken can alıcı gramer konularını yazabilir misiniz? (Ciddiyim)
K
2 yıl
Publicde Monster Kullanımı
Silinsin
K
3 yıl
GAZİ EE %100 İNG
Kimler burada?
Ben 22 ile girdim Ankara batıkentteyim kaçla girdiğiniz nerede oturduğunuzu yazın bakalım.
K
3 yıl
Tercih Açıklanma Tarihi ile İlgili
Ösym sınavı en geç 2 eylül de açıklayacaktır. Çünkü 3 eylülde kayıtlar başlıyor kesin bilgidir yayalım.
K
3 yıl
22k Hangisi Gelir (Güncellenecek)
Açıklanınca güncelleyeceğim.
K
3 yıl
Gazi ee ing öğrencisi
Gazi elektrik elektronik ing okuyan biriyle görüşmeliyim.
Kime sorsam gaziye gitme diyor sen gittin ve mutlu musun?
K
3 yıl
Türkçe ZORDU!!
Türkçe 30 u geçen 20k lık adamdır.
Ulan bir benim mi berbat ya çok zordu 25-28 arası gelicek gibi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.