Y

Teğmen
22 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
4 yıl
Nasıl iyi mi? Ciddi yorumlar gelsin lütfen. Ona göre...
Nasıl iyi mi arkadaşlar? İyi ise kendime daha iyi donanımlar alıp hobi olarak yapacağım. Tabi daha çok köyüme odaklanırım. Ciddi yorumlar lütfen. Turbolinea gibi yorumlar yapmayın. Ciddi ciddi bu işe girecem diyorum ona göre... Saygılar...
Y
5 yıl
Sorum Var Bakar mısınız Lütfen?
Sorum modemin arkasında bulunan USB'den telefonu şarj edebilir miyiz ve edersek modeme zararı olur mu? Modemim; TP-LİNK TD-W9970.
Y
5 yıl
Modem USB'den Telefon Şarj Edebilir miyiz?
Aslında sorum modemin arkasında bulunan USB'den telefonu şarj edebilir miyiz ve edersek modeme zararı olur mu? Modemim; TP-LİNK TD-W9970.
Y
5 yıl
TurkTelekom Önemli Sorun Acil
Saygılar selamlar.
Gördüğünüz hat değerlerine sahibim. Binamda Cat5 kablo döşeli. Önceki kullanımlarımda 14 mbit adsl rahatlıkla alabiliyordum. Sıfırdan abonelik yaptım vds olarak 24 mbite kadar ancak 8 mbit üstünü göremedim. Sorun bende mi modemde mi yoksa TurkTelekomda mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
Y
6 yıl
AYLEM VAR BENİM... BİR SON KONUDUR...
Konu dışının cıvkını çıkaranlara gelsin. Ve son kez konu dışına girdiğim andır. Beni buradan soğuttuğunuz için teşekkür ediyorum. Demek ki eski konu dışıların tadını aramak artık bir yalandan ibaret. Saygılar.

Aylem benim diye başlar sözler,
Gerisidir viran bağlar.
Bakarsın düşer dutlar,
Dikkat et aylem var benim.

Düştüm derya içine,
Sandım kız peşinde,
Hani derler ya size...
Boşver be aylem var benim.

Yazılır hep çizildide
Düşlerde görüldüde
Bakarsın biri çıkar
Çıkmazsa aylem var benim.

Yare yar denmez imiş
Gönül görünce sövmezmiş
Yeterin gari yeter demiş
Aylemiz yok bizim...
Y
6 yıl
Beğenebileceğiniz Ödüllü Belgesel
Bugün TRT Belgesel'de yönetmenini görmüştüm nasıl zorluklarla çekim yaptıklarından bahsediyorlardı. Ayrıca belgesel ödüllüymüş. Ne bilim hoşuma gitti belki sizinde hoşunuza gider diye atayım dedim buyrun:https://www.youtube.com/watch?v=fePCBmj0g0Q&feature=youtu.be

Not: Reklam falan değil yönetmenin kendi hesabı üzerinden izleniyor.
Y
7 yıl
Bu sistem nasıl? İyi mi? Bütçe 1500 lira
Euro Truck Simulator 2 ve FIFA oynamayı düşünüyorum. Orta seviyede açsa benim için yeter böyle deli ayrıntı aşığı değilim. Zamanımı eğlenerek geçirebileceğim güzel beni üzmeyecek cihaz olsun yeter. Belki düşük ayarlarda GTA 5'te alabilirim tabi bütçem el verdiğince biriktire biriktire alabilirim. Sizce bu nasıl bir sistem? Herhangi bir uyumsuzluk oluşturmaz değil mi? Yada aynı performansta daha ucuza alınabilecek sistem var mı? Taksitle alacağım için beni sıkıntıya sokmaması lazım malum ayrıca öğrenciyiz parayada ihtiyaç var. Cevaplarınız ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >

Saygılar.
Y
7 yıl
Çok şaşırdım BİM'in kasiyeri...
Evet gençler çok şaşırdım BİM'de kasaya bakan kişi bir ünlüydü. Ancak heyecandan foto çekemedim. İlk defa bir kasiyer aldığım ürünleri kendi açtığı BİM poşetine koydu.

He nasıl heyecanlıysan ismini söylemeyi unuttum: Hülya Koçyiğit'ti. İlk başta inanmadım ama poşete ürünleri o doldurunca ünlü olduğunu anladım.

İşte kanıtı: < Resime gitmek için tıklayın >
Y
7 yıl
İlginç bir soru ve ilginç cevaplar
Alucra nedir? Aklınızdakileri yazın yeter.
Y
7 yıl
CSB'lerden bıktınız mı? (anket)
Evet gençler bendeniz fake hikayeler yazılmasının veya acayip konular açılmasının son günlerde forumumuzda artarak devam ettiğini görmekteyim. Sizler bu durumu nasıl karşılıyorsunuz onu merak edelim dedim. Sonuçta vereceğiniz tepkilere görede bizde ayağımızı ona göre denk alalım değil mi? Nede olsa bir koyun olarak sürünün nereye gittiğini öğrenmek isterim.(sözüm meclisten dışarı veya içeri size kalmış)

Saygılar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.