M

Çavuş
26 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
Geveyli Cihaz
Merhabalar Geveyli Cihaz Alınır mı? Alınırsa ne gibi sorunlar yaratabilir
M
3 yıl
Feci FPS Dropları
Merhabalar Fotoğraflar da Gördüğünüz Gibi Sebebsiz Yere Feci FPS Dropları Yiyorum. RivaTuner İle Test Ettiğimde CPU Kullanımı Bir Anda Düşüyor ve Oyunda "var" Değerleri Yükseliyor. Aynı sorunu farklı bir arkadaşım daha yaşıyor fakat onda ani şekilde drop girip çıkıyor aynı şekilde onda da CPU kullanımı Düşüyor Sizce Sorun nedir?
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
4 yıl
Sebepsiz FPS Dropu
Arkadaşlar Merhaba Bir Sorunum Var ve yardımınıza ihtiyacım var Oyun oynuyorum ve 170 FPS den bir anda 1-15 e düşüyor ve zevk alamıyorum ve çok kez oluyor bu PC yi sıfırladım hala devam ediyor çözümü var mı? Görev Yöneticisine baktığımda zorlayan pek bir şey gözükmüyor.

Bir Adet de kayıt aldım FPS Değerlerini videonun sol üstten görebilirsiniz
https://youtu.be/RdxFK0LDh8Y
M
4 yıl
Galaxy C8 Sar Değeri
Arkadaşlar Merhaba Galaxy C8 Düşünüyorum fakat Sar Vücut Değeri 1.26W/KG diye belirtilmiş bu rakam normal mi yoksa fazla mı?

Kafa Değeri:0.768
Vücut Değeri:1.26

Kafa Değeri Normal gibi duruyor ama vücut değeri fazla gibi geldi sizce nasıl?
M
4 yıl
Xiaomi Mi A1 Sar(Kafa Değeri)
Arkadaşlar Merhaba Xiaomi Mi A1 Almayı Düşünüyorum Sar Değerini kontrol etmek istedim bir de ne göreyim Sar(Head):1.76 yazıyor. Aşırı şaşırdım ve bir yandan da tırstım. Sizce neden bu kadar yüksek? Çift sim kart olduğundan dolayı mı?
M
4 yıl
HTC U Play
HTC U Play 64Gb Almayı düşünüyorum. Telefon Sizce Nasıl? Telefonu Sosyal medya ve kamera için kullanıyorum önerirmisiniz?
M
4 yıl
HP StarWars Edition ve Asus K55UB
M
4 yıl
Philips Multigroom MG1100 Uygunmudur
Merhabalar Öncelikle Ben 14 Yaşında bir Kişiyim Daha Doğrusuyla Ergenim Başlıktada yazdığım gibi Philips Multigroom MG1100/16 Ürününü Almak İstiyorum Sakallarımı ve Bıyıklarımı Kesmek için Halk Arasında Söylenen "Sinek Kaydı" diye tabir edilen Pürüzsüz traş yapıyormu ve Almamı Önerirmisiniz ?
M
5 yıl
Casper Via E1 699 TL Alınırmı
Evet Gençler Başlıkta Gördüğünüz Gibi Casper Via E1 Alınırmı 699 Tl Şuanda
M
6 yıl
2 Ekran Kartı Driver i (Asus X55A)
Asus X55A Kullanıcısıyım Windows 8 64 Bit e Geçtim Asusun Sayfasından Driver indricem ama vga yani erkan kartı driveri yerinde hem intel var hemde nvida var windows 7 deyken intel kullanıyodum şimdi windows 8 nvidia yı kursam sıkıntı çıkar mı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.