A

Teğmen
16 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
94 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
6 gün
Turkcell'den Bimcell'e Geçiş
Şuan Türkcell faturasız hattım var ve içinde 35tl yüklü. Ben bimcell'in 26tl'lik paketine geçiş yapsam 9tl'ye ne oluyor bilen var mı? Ayrıca mesajla Bimcell'e geçince işlem nasıl yürüyor, yıllık vergisi paketin içinde mi yoksa ayrı mı alınıyor?
A
2 ay
Ankara'da Cam Korkuluğu Fiyatları Ne Kadar
Bilgisi olan var mı?
A
3 ay
Üst Kattan Gelen Sesi Kesmek için Ses Yalıtımı Nerden Yaptırılır?
2020 yapımlı binada üat kattaki bütün ses aşşağı geliyor. Aklıma tavana ses yalıtımı yapmaktan başka bir şey gelmiyor. Böyle bir imkanım var mı, varsa ne kadar tutar ve ne kadar alan kaybı olur bilen var mı?
A
3 ay
Ucuz Olan ve Yüksek Ses Veren Haporlör Önerisi
Monitör+Uydu ikilisi için (Kendi haporlörü yok ve sadece kanal izlemek için kullanılacak) ucuz haporlör arıyorum, ses kalitesi konusunda beklentim yok. Yardımcı olur musunız? Öneriniz yoksa yüksek ses için hangi değere bakmam gerek onu söyler misiniz?
A
3 ay
Soundpeats True Air 2 (Bluetooth V5.2) için Bluetooth Adaptör Önerisi
Bilgisayarıma (laptop) Soundpeats True Air 2(Bluetooth V5.2) için Bluetooth adaptör arıyorum. Önerilere açığım.
A
4 ay
2000Tl Civarı Televizyon Önerisi
Ailemin izlemesi için görüntüsü fena olmayan televizyon arıyorum. Önerilere açığım.
A
4 ay
2000Tl Civarı Televizyon Önerisi
Ailemin tv izleyeceği, benim de xbox series s(1080p) kullanacağım tv önerir misiniz?(Yani akıllı olmasının pek de +sı yok)
A
5 ay
Üniversitede Ders Takibi İçin Tablet Önerisi
Üniversitede slayt takibi ve anatomi uygulamaları vb için tablet önerir misiniz? İpad mi olsun android mi olsun tam karar vermedim hâlâ. F/P ürünü arıyorum.
A
6 ay
Ücretli Diş Okumaya Değer mi?
Kardeşim Üniversite sınavına girdi ve Lokman Hekimin diş bölümünü %25 indirimle kazandı. (yaklaşık 62 bin Tl ama her yıl enflasyon'a bağlı olarak ücreti artıyor) Sizce bu işin geleceği nedir, 5yıl sonunda 500k gibi bir parayı gözden çıkarmaya değer mi, kendini çıkarır mı? (Sıralama 47k aklımızda ek olarak eczacılık da var.)
A
7 ay
Gta Online Music Locker'a Girmiyor
Gta online'da perico soygununda gerekli olan denizaltını almak için music locker'a gitmek gerekiyor. Music locker'a girmeye çalışınca karakter giriyor ama kamera girmiyor ve dış kapıyı gösterir şekilde kalıyor. Ne yapmam lazım? İndirim bitmeden denizaltını almak istiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.