D

Yarbay
27 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
8 yıl
iPhone 5 att simkilit
Arkadaşlar kontratı bitmiş iPhone 5 att cihazın simkilidini kaldırma yolu güncel olarak nedir acaba?
D
9 yıl
USA iPHONE5S UNLOCK
Amerika'da 199 dolarmış ya ..

Şaka şaka ağzınızı bozmayın hemen, konular çok karıştı ve bir yerde okuduğumu bir daha bulamıyorum resmen. Bir arkadaş yazmıştı abd de ki unlockların modelini. Gece okumuştum ama yorgunlıktan yazamadım bir de ortalık sakinleşsin belki yazan çıkar dedim ama baktım yok.
Şu an applestore.us de unlock olarak seçenek var ama sadece att gözüküyor. Geçen satışta bu sitede yazmayıp sadece bazı satıcılardan öğrenmiştik ve bazı satıcılar unlock olarak satışa sunulmayacak ama bunları fullprice ödeyerek simkilitsiz olarak kullanabilirsiniz demişlerdi. Acaba geçen dedikleri 5S de gerçek olup unlock ürün olarak satışa sunulmayacak olabilir mi? Eğer böyle olursa 5deki bazı modellerde olduğu gibi mesaj atamama gibi problem yaşanabilir mi? Son olarak teknik açıdan gerçekten bilgisi olan arkadaşlar aşağıda linkte bulunan LTE tablosunu yorumlayabilirmi?

Link

Teşekkürler...
D
15 yıl
MP3 PLAYER'I ARABA CD ÇALARA BAĞLAMAK?
Soru açık. Elimdeki mp3 playerı, sadece cd çalar olana arabaya nasıl bağlarız? Eski sayfalarda teybe jak girişi yapılması anlatılıyor ama arabanın teybini açıp herhangi bir kurcalama yapmadan bağlama şansım var mı? Yoksa imkansız mı? Bilen varsa yol gösterirse sevinirim.
D
16 yıl
BU KELİMELERİN ÇOK ACİL İNGİLİZCESİ LAZIM
Arkadaşlar şu aşağıdaki kelimelerin tam olarak ingilizce karşılığını bilen varsa yardımını rica ediyorum

Alt yapı sporcusu
Yüksek lisans tezi
Anabilim dalı
Minikler kategorisi
Bayan voleybol oyuncusu

D
16 yıl
ARABANIZI OTOPARKÇIYA TESLİM ETMEYİN
Arkadaşlar bir sigorta şirketinde müdür olan arkadaşımdan gelen maili direkt aktarıyorum. Yargıtay kararı olduğundan hukuki olarak yapılacak bir şey kalmamış maalesef

YARGITAY 11. HUKUK DAİRESİNİN 16.01.2006 TARİHLİ KARARINDAN;

Davacı (kasko sigortalı aracın sahibi), hastane otoparkında yer bulunmaması nedeniyle dışarıya çıkarak otoparkçı görünüşlü olan bir kişinin kendisine yardım teklif etmesi üzerine aracını teslim etmiştir. Daha sonra otoparkçı tarafından araç alınıp gözden kaybolunmuştur.

Bu eylemde aracı götüren, araç sahibini yanıltarak (hulus ve saffetinden yararlanarak ve iradesini fesada uğratarak) aracın rıza ile teslimini sağlamış olup, hırsızlık değil dolandırıcılık suçunu işlemiştir. Dolandırıcılık suçu da sigorta teminatı kapsamında değildir.

Aracı götüren, dolandırıcı değil de gerçek otoparkçı bile olsa onun tarafından da aracın alınıp götürülmesi emniyeti suiistimal suçunu oluşturduğundan bu eylem de teminat dışındadır. Bu nedenlerle sigorta şirketinin ödeme yapmasına gerek yoktur.

D
16 yıl
T.H.Y. ACENTESİ ARKADAŞ VAR MI ARANIZDA?
Arkadaşlar annem ve ablama ABD ye bilet alacağım. THY acentesi varsa aranızda İzmir'de olursa yabancı yerden almayalım
D
16 yıl
CAM RÜZGARLIĞI
Arkadaşlar e-bay den Integrama cam rüzgarlığı bakacağım ama İngilizce ismi ne geçiyor hangi gruba giriyor bilen var mı aranızda?
D
16 yıl
İZMİR OTO YEDEK PARÇA VE AKSESUAR FUARI
İzmir'de 9 - 12 Mart tarihleri arasında 2. Uluslararası otomotiv yedek parça servis ekipmanları aksesuar ve ticari araçlar fuarı var. Haberi olmayan arkadaşlara duyurulur

D
16 yıl
YAKIN ZAMANDA ABD VİZESİ ALAN VAR MI?
Kardeşimin 16 Mayısta mezuniyet töreni var. Annem ve ablam törene gitmek istiyor. Biraz önce internetten başvuruyu yapıp telefonla ayın 13'üne randevu aldık. Bazen çok zor vize veriyorlar şu son zamanlarda alan varsa yorum yaparsa memnun olurum
D
17 yıl
NEDİR BU TVolution
Bu program hakkında bilgisi olan var mı acaba? Gittigidiyorda 5 YTL ye satılıyor yabncı sitelerde 30 USD. Kullanan var mı acaba? "TVolution" diye geçiyor...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.