E

Çavuş
20 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
8 ay
aksigorta Fiyaskosu
Selamlar.
Perşembe günü aracımı kasko ile yaptırmak için servise bıraktım. Cuma günü ikame araç talebinde bulundum (hani hakkım ya) cumartesi işleme başladılar, hâlâ araç verecekler bana. Bizim primlerimizle kurulan sigorta şirketleri ihtiyacımız olduğunda 1 kuruşu bizden esirgiyorlar. 4-5 gündür aksigorta yetkisiz temsilcileri-sigorta yaptırdığım acente-rent a car şirketi arasında 20 kez telefon görüşmesi yapmışımdır. Hâlâ acil işlem talebi başlatıyorlar. Resmen dalga geçiyorlar oyalamak için, ne bilgilendirme var ne ilerleme. Araç servisten çıkana kadar oyalayacaklar heralde böyle.
Bu rezaleti internete şerh düşmek istedim, olur da bu malum şirketten kasko yaptırmayı düşünen olur.

Olanları daha detaylı sikayetvar’da dile getirdim merak edenler için:https://www.sikayetvar.com/aksigorta/aksigortanin-yedek-arac-fiyaskosu
Ha, destek atarsanız da sevinirim.
Sağlıcakla.

< Resime gitmek için tıklayın >
E
6 yıl
Marmara Hukuk mu, İstanbul İÖ mi?
Sıralamam 7100 marmara ile istanbul iö arasında kaldım. Bu süre zarfında hacettepe ve gaziyi araştırıyorum ama işte dediğim gibi marmaea mı istanbul iö mü sizce?
E
6 yıl
Editsiz wslik
Editsiz wslik güzel bi server yok mu şöyle dolu dolu?
E
6 yıl
Açık ve Net Mat Geo Analizi
Sorular zor değildi kesinlikle ama mat1 kısmında zaman kaybettirici sorular vardı sadece. Ben 37 işaretledim herkes gibi geri dönemedim boşlarıma. Geo ilk kısım çok basitti. Bu yorumum çalışanlar için.
E
6 yıl
Spotify Rezaleti
Daha önceki 3ay 0.99tl kampanyasından kartım ile yararlanmıştım bugün yeni hesap açtım tekrar yapmak için bilgileri felan girsim bu kartla bu kampanyadan yararlanmışsınız dedi kamoanya olmadı eyvallah ama bi baktım 0.99tl parayı çektiler hesaptan. Adamların ne iletişim telefonu ne maili var ne yapabilirim?
E
6 yıl
Cumhuriyet Şiiri Ezberlenesi Yazar-Eserler[Kendi Notlarım]
E
6 yıl
Mat2 SB Zirve mi, Körfez mi?
İkisi de var elimde artı karekök ve simya kullanıyorum sizce zirve mi körfez mi iyi olur?
Körfez sanki kolay gibi biraz
E
6 yıl
Troll Olmayanlara Uyarı
ÖSYM ye, hak etmeyip yapanlara, sınavın kolaylığından da zorluğundan da dem vuranlar kaybedecek. Ya abi elden bir şey gelmiyorsa önüne bakacaksın abartmayın şu olayı. Otur LYS çalış sonra o seni geçenler desin ki nası geçti lan bu bizi?
E
6 yıl
LYS Coğrafya Kaynak
Selam TMci ve TSci kardeşlerim

Sizce en sağlam hangi yayın?
Ben YGSde FDD çözdüm gayet memnun kaldım şahsen. Sizce LYSde nasıl olur?
E
6 yıl
Yazım Yanlışı Sorusunu Kaçırmak İstemeyenler
A dan Z ye son bir tarama ile kaçırmayalım beyler yazım yanlışı sorusunu.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:T%C3%BCrk%C3%A7ede_s%C4%B1k_yap%C4%B1lan_hatalar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.