Z

Çavuş
02 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Z
7 yıl
Günlük işler için laptop önerisi
Öncelikle herkese merhaba,

Bir arkadaşım günlük işleri için laptop almak istiyor. Ofis programı kullanıp, film, dizi falan indirip izlemek, müzik dinlemek için, harddisk kapasitesi yüksek, kasmadan hızlı çalışacak, şarjı uzun süre gidebilecek uzun ömürlü fiyatı 1500tlnin altında, mümkün olduğunca ucuza bir laptop bakıyor.

Uzun süredir bilgisayar piyasasına bakmadığımdan haberim yok fiyatlardan. Her türlü tavsiyeye açığım, sadece fiyat artıramıyor maalesef. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler
Z
7 yıl
Gözünüz çekirge görsün
Koreli abimiz montage yapmış, double jump ile tanınmış en iyi kha'zix oyuncularından birisi.Tayvan'da oynuyormuş, diyecek bir şey yok, buyrun izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=OoxvI5QTrac
Z
8 yıl
Trundle yeni jungleda ne durumda?
Trundle'ı rotasyonda görünce bir oyun atayım dedim.Rahat bir şekilde jungle döndüm, pasif sayesinde fena daa olmayan bir sustain var bu troll arkadaşta.Sizce nedir durumu, güçlü mü zayıf mı? Karşı takımda tank olunca instalock olması gereken bir şampiyon mu?

Ayrıca aldığım itemler:
Stalker's blade(warriors)(mavi jungle itemi, ad-cdr-armor pen veren)-BOTRK-Randuin-Spirit Visage(Ruh gömleği sanırım türkçesi) çıkmıştım, son itemları ne önerirsiniz? Ultiyi öndeki Zac'e attığımda ölümsüz oluyordum fazla güçlü gibi geldi.Önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada Shyvana yeni ormanda ne durumda, stacklenen item ile oynuyorum fena değil gibi geldi.Ona da bir öneri bekliyorum, cevaplar için teşekkürler şimdiden.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.