A

Yüzbaşı
02 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
6 yıl
Hız Normal Mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
Ttnet 16mbps paket kullanıyorum.Ulaşabilir hız neredeyse 20mbps ama benim aldığım hız 8mbpsden biraz fazla.Aylardır hiç değişmiyor bu değerler.Normal midir? Adil kullanım kotasını da aşmadım.(Dün gece 12den beri indirme yapsam bile bu hızla aşamam.)
Resim açılmazsa
-------------------------Gelen--- Giden
ADSL Hızı(Kb/s):--9213 ------796
Ulaşılabilir Hız(Kb/s):19708--886
SNR Sınırı (dB):------12.6 ----16.9
Hat Zayıflaması(dB): 11.5-----4.7
Güç (dB): ---------------19.4-------12.4
A
6 yıl
Sürüm Düşürme
Geri yükleme işlemi için SHSH kaydından bahsediliyor.Fakat bulduğum yerdeki yazı eskiydi.Hala SHSH kaydı ile sürüm düşürme yapılıyor mu? Yapılıyorsa geri yükleme işlemi nasıl yapılıyor. 1 hafta önce jailbreak yaptım cydia benim SHSH mi kaydetmiş midir?
A
6 yıl
Sürekli Dns Değişiyor
sıksık dns ayarları resimdeki gibi oluyor. Isp tarafından verilen dnsleri kullanı işaretleyince en fazla 1 gün , comodo dns gibi bir dns girdiğimde 3-4 gün dayanıyor. 2-3 haftadır böyle. Modem yazılımı en son 2011de güncellenmiş. Yeni güncelleme de yok. Modem airties air 5340. girilen dns adresleri ya internete hiç girdirmiyor ya da sadece google a ve comodo(sayfalara sağlam giriyor)-symantec(sayfalar tam çalışmıyor ama giriyor) ssl kullanan sitelere sağlam girip diğer sitelerde reklam çıkıyor. Bir çözümü var mıdır(yeni modem hariç)?Daha da kötüsü modemime rahatlıkla girebiliyorlarsa benim girdiğim siteleri,kullandığım şifreleri görme ihtimali var mıdır?

< Resime gitmek için tıklayın >
A
6 yıl
IOS 8.3 tweak ve repo yedekleme
Ios 8.4 çıktı. Şimdi apple ın sağı solu belli olmaz. Güncellemeyi zorunlu hale getirebilir. Daha da kötüsü hiç beklenmedik zamanda cihazın ilk yeniden başlatılışında güncelleme yüklenecek diyebilir. Bu yüzden de cydiadaki tweak ve repoları yedeklemek istiyorum. Openbackup,xbackub,pkgbackup ve backupaz çalışmadı.Bunların dışındaki yedekleme tweakleri nelerdir?
A
6 yıl
Email hatırlama
E mail adresimi hatırlayacak ,baş harfini veya belirli bir sembolü girince e mail adresimi giren double @ benzeri bir uygulama var mıdır. Ios 8.3 kullanıyorum. double at işe yaramadı.
A
6 yıl
Cyanogenmod portlama
Cihazım için cm yok(var ama arama sırasında ses gelmiyor)(unoffical).Cihazım trend plus. Nasıl portlayabilirim?
A
6 yıl
Mesaj ile veri etkinleştirme
Kullandığım antitheft uygulaması gönderdiğim komutların çalışması için internet bağlantısı gerektiriyor. Mesaj atarak veriyi etkinleştirebileceğim bir uygulama var mıdır?
A
6 yıl
COMODO
quote:

Orijinalden alıntı: kasamak5656

Buna rahatlıkla virüs bulaştırırım. Bu aviradan iyi olacak hali yok

Veritabanı olarak daha iyi olabilir avira ,ama comodo güvenli dosyalar ve güvensiz dosyalar içerisinde olmayan programları otomatik olarak sandbox içine alıyor ve bilgisayara zarar veremeden çalıştrııyor. Bu da %100 e yakın koruma sağlıyor.Comodoyu beğenmeyenler genelde sadece tarama amaçlı kullanıyorlar.O konuda avira ondan daha iyi.Ama koruma konusunda comodo en iyisi.
A
6 yıl
Arama sırasında ses
Cm11 kylepro unoffical rom kurdum. Arama sırasında ses gelmiyor. Düzeltmenin bir yolu yok mudur?
A
6 yıl
CM Arama Sırasında Ses Yok
Her şey çalışmasına rağmen ses karşı tarafa gitmiyor ve onun sesi gelmiyor.CM u yeni yükledim. Yani sorun yazılımsal.Lütfen yardım edin.Yoksa Samsung un hantal stock romuna geri dönmek zorunda kalacağım :(
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.