S

Yarbay
17 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
239 (Bu ay: 15)
Gönderiler Hakkında
S
8 ay
Bu marka nasildir.??
Arkadaşlar kardeşim mimarlik için isteyip durdu agabeyimde şunu aldi ona masa üstü toplaticaktim taşimasi zor cizim yapiyorum render yapiyorum diyince laptop bakiyodu agabeyimde bilg mühendisi bunu gördü bunu almiş oldu yorumlarida yok fikir alabilirmiyim.??
< Resime gitmek için tıklayın >
S
8 ay
Arkadaşlar bakarmisiniz laptop aldik da.!
< Resime gitmek için tıklayın >
Arkadaşşar bu sistrmi aldik daha dogrusu abim aldi kardeşime kendisi mimar render için bu marka nasil bilmiyorum baş agritirmi sizce.??
S
geçen yıl
Render tavsiyesi.! Acil.!
Arkadaşlar kardeşim mimar, cizim filan yapiyor,2 yil önce lenovo i7 işlemcili m650x sanirim hatirlamiyorum ekran kartli 8gb ram var laptop mevcut ama yetersiz geliyor.Hata veriyormuş,Bnmde fx 8150 işlemcili 16gb ram ve rx 560 kartli sistemim mevcut bi ara verim dedim olmadi diyor.?? Masa üstü topliyalim diyorum yaninda taşimam lazim cizim yapmam lazim masa üstü işimi görmez diyor.? Arkadaşlar render için ekran karti işlemci önemi büyük, Bnm masa üstü fx işlemcili 8150 ekran karti yükseltsem iş görür mü.? Yoksa laptop mu alalim yardimci olun.????
S
geçen yıl
Wifi repeater acil
Arkadaşlar elimde cinden alinma wifi repeater var komşudan kablolu cekip wfi bagladim laptop için ama nete girmiyor bazen netsiz kaliyom herhalde modemde kaynakli diyip modeme giriş yapip kapatip acilinca düzeliyor şimdi wifi ayari yani security type ne olmali.?? Komşuda netimde sorum bar arada kapaniyor netim gidiyor diyip duruyor ama bilmiyoki bnm kapattigimi:))) şimdi ne yapmam lazim bu wifi cihazinda uprate güncellemeside yok varsada ben bulamadim cihaz bu
Güncelik ne olmali wep mi wpa mi wpa2 mi.?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
geçen yıl
Su tahliyesi su damlatmasi
Arkadaşlar tesisati 25lik borudan 32 lik yaptim bar verdim ama düşme gözlemledim tekrar bastim yine düşmüş az önce fark ettim su tahliye su damlatiyor sanirsam öküzler fazla basinc vermişler bar dijital oldugu için kafalarina göre yükseltmişler su akitmiş ordan sizce servismi cagirayim .? Daha 5 yil garantisi var.?
< Resime gitmek için tıklayın >
S
geçen yıl
Yeni Clio stepne fiyati
S
geçen yıl
Otometin firmasi.??
Arkadaşlar biraz uygun fiyata ankara otometin firmasimda parca buldum bu parcayi almam takmam lazim araca.? Araştirmalar sonucunda 4,5 defa şikayet var başka görmedim.Bu firma hakkimda bilgi sahibi olan varmi.?
S
geçen yıl
Annex M annex A degeri.?
Arkadaşlar 2 gündür hizimda yükselme var santralde calişma oldu 16 mnps adsl2plus kullaniyorum..Sorum var modem Asus 55u kullaniyorum Annex M iken snr degerim 7 iken ve date 16000 16512 iken Annex A yapinca snr degeri 12 yükseldi date 16000 19500 cikti.? Vdsl 20 tl fark ile 35 mnps cikma ihtimalimde var sizce deger mi.? Bekarken flim izlerdim ama şuan vakit yok sizcr böyle dvm mi edeyim yoksa vdsl gecim mi.?
S
geçen yıl
2700x fansiz.??
Arkadaşlar kuzene 2700x sistem topladik ama kendim başka şehirde oldugum için şunu şunu topla diyerek yardimci oldum ama toplanan sitemde 2700x kendi fani takmamiş başka fan takmiş.? İçinden kendi fani cikmasi gerekmiyor mı.?
S
2 yıl
Elazig da deprem 5.0
Elaziğda 5.0 deprem meydana geldi..Bilgisi olan son durumu paylaşirsa seviniriz.!! Şanliurfada hissedildi.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.