T

Yüzbaşı
30 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
7 yıl
Çok Mutluyum. Bu beni tedirgin ediyor.
Başlıkta yazdığım gibi abilerim. Babamın bir sürü borcu var. Çoğu zaman ailevi sıkıntılar da oluyor. Bu sene YGS-LYS ye giricem ama hiç stres yapmıyorum. Her zaman gülebiliyorum. En küçük şeylere mutlu oluyorum. Buyüzden ders calısmıyorum ama mutluluktan mıdır nedir dersler de iyi. Umarım bu vurdum duymazlık ilerde sorun oluşturmaz. Ayrıca şimdiye kadar hiç bi kız için de üzülmedim.
T
7 yıl
Vlog izlemek hk.
Evet arkadaslar youtube'da bir sürü vlog denilen videolardan görüyorum. Adam saçma hayatını çekiyo koyuyo ve 200bin izlenme alıyor. Ben sıkılıyorum başkasının yaptıklarını izlerken. Yorumlara bakıyorum adamlar full izlemişler. Nasıl oluyor sıkılmıyorlar mı adamlar. Az önce birini izlemeye calıstım. Sara sara anca 3dk dayandım. Körü körüne bide fan oluyolar hala anlamadım.
T
7 yıl
Minecraft Youtube Sahipleri Buraya
Yazısız minecraft intro arşivim. Sürekli güncellenecek:)

https://www.youtube.com/watch?v=FX43Lg6Be5g&list=PLsp0B2xff3NcfTYHC4JLT3nfFLH1lYgGo
T
7 yıl
Spor Vineları
T
7 yıl
youtube kanalımın ismini ne yapıyım
evet beyler sizce
T
7 yıl
Organ Nakli Hk.
Evet beyler ben öldüğünde organlarımın naklini istiyorum. Bi kağıt taşıyomuşusuz. Nerden alcaz. Sağlık ocağına gitsem olur mu?
T
7 yıl
DAĞLICA
Dağlıca'da kim bilir kaç şehidimiz var. Hala bunların elektiriğini ödemeye devam mı edicez? Delircem

Edit: Beni başka deli eden şey ise şehitlerin fakir olması. Size soruyorum niye şehitlerin obey,thug life şapkalı fotoğrafları yok. Neden şehitlerin bir mercedesi yok. Şehit haberlerini bi izleyin evleri yıkık dökük. Hepinizim kolayca sahip olacağı şeyler onların en büyük hayali:1 Ev 1 İş 1 Aile.

Bir de bu primciler var. Şehitler takipleşiyor, şehitler için son foto, şehitler için gt tarzı yazılar görüyorum deliriyorum.
T
7 yıl
Bu PC iyi mi?
T
7 yıl
Forumun ilk konuları.
Evet beyler mobilden ilk konulara ulaşma şansım var mı?
T
7 yıl
40 Dakika Sonra 18 yaşıma giriyorum.
Evet beyler 18 yaşıma giriyorum. Doğum günümün kutlanmasını sevmediğim için kimseye söylemedim. Ailem de hatırlamadı. O yüzden rahatım. Sosyal ağ da kullanmıyorum. Anlıycağınız o iğrenç doğum günü kutlamalarını görmiycem. Önerileriniz neler büyük abilerim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.