_

Yüzbaşı
06 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
_
2 yıl
Silinsin
.
_
2 yıl
Kulaklık ve Mikrofon Çakışıyor
Merhaba arkadaşlar, bugün snopy sn-44bt bluetooth kulaklığını aldım. Kulaklığın yanında 1.8 metrelik jak kablosu da çıktı. Ben bilgisayarda bluetooth var sanıyordum ancak yokmuş, onun için de ayrı aparat alacağım ama durum onunla alakalı değil. Jakla kulaklığı bilgisayara bağladığımda Realtek Hd Audio Yöneticisi'nde karşıma hat girişi, mikrofon girişi ve kulaklık girişi geliyor. Kulaklığı seçtiğimde mikrofonu görmüyor. Mikrofonu seçtiğimde kulaklığı görmüyor. Kullandığım sistem Windows 10 neden böyle bir sorun var anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
_
2 yıl
Kapalı Mekanda Geçen Polisiye
Arkadaşlar Doğu Ekspresi'nde Cinayet gibi kapalı bir mekanda (tren, otel, han vb.) geçen polisiye roman önerir misiniz?
_
2 yıl
Çözünürlük Düştü
Arkadaşlar geçen hafta yeni bilgisayar aldım. Formatıydı, gerekli programları yüklemesiydi, driver güncellemesiydi derken bugün son olarak eski bilgisayarımdaki dosyalarımı yeniye atayım dedim. Dosyaları attım. Yeni kasanın usb portları biraz sert. Bağladığım usbleri hafifçe sallayarak çıkartmak zorunda kalıyorum. Bugün de harici hard diski çıkartmaya çalışırken görüntü gitti geldi. Hard diski çıkarttığımda ekran son kez gidip geldi ve çözünürlük düştü. Önceden 1920x1080 olan çözünürlük şu an 1440x900. Ve 1920x1080 ayarlarda gözükmüyor. Saatlerdir çözmeye çalışıyorum. Ekran kartı driverını kaldırıp tekrar kurdum. Sayısız kez yeniden başlattım. En son kendim Nvidia panelinden özel çözünürlük olarak girdim ancak o zaman da alttan ve üstten siyah şerit kalıyor ve ekran bulanık oluyor. Çözümünü bilen birisi varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
_
3 yıl
Tercih Sırası Önemli Mi?
Gençler bakın şimdi sallıyorum, diyelim ben sınav sonucu 50K'yım, tercih yapıyorum. İlk sıraya olma ihtimali çok düşük olan bir bölüm yazıyorum. İkinci sıraya da olma ihtimali kesin olan bir bölüm yazıyorum. Başka birisi de mesela 60K diyelim, bu benim ikinciye yazdığım bölümü ilk sıraya yazıyor ve onun da gireceği kesin. Bu durumda bu adam ilk sıraya yazdığı için benim önüme mi geçer?
_
6 yıl
"The Legend:Big War" ?
Arkadaşlar şöyle bir sayfaya denk geldim.Yönetmen olarak Nolan gözüküyor.Nolan'ın "Dunkirk" filmi var.Ve bana pek gerçekçi gelmedi ama konusuna kadar yazmışlar burada.Hatta oynayacak oyuncular,vizyon tarihi,bütçesi,devam filmi bile gözüküyor.Siz bu konuda ne dersiniz ? Bence hayalgücü iyi olan birisi böyle bir sayfa oluşturmuş.

https://tr.wikipedia.org/wiki/The_Legend:Big_War
_
6 yıl
Versus
Taraflar

Batman
Flash
Wonder Woman

vs

Superman
Green Lantern
Supergirl

Durumlar:
-Savaşın olacağı önceden belli.Yani iki taraf da her halükarda hazırlanacak.
-Amaç etkisiz hale getirme.
-Takımların liderleri Batman ve Superman
-2 savaş olacak birisi Gotham'da birisi Metropolis'te.

Sizce kim kazanır ? Bence Batman'in ekibi alır.
_
6 yıl
İnternet Hızım Çok Düşük
Arkadaşlar benim sorunum şu..Hp pavilion Laptopum var ama internet felaket.Download hızım 1mbps bu arada tarifem 16mbps 50gb akk akk'yi de geçmedim bu ay yani hız düşürme durumu da yok ama laptopumda hızım acayip düşük..Telefonda bile 4 mbps download hızım varken laptopta neden bu kadar yavaş ? TTnet'i de en kısa zamanda aramayı düşünüyorum.Ama sorun sanırım benim laptopum da yoksa telefonumda o kadar hızlı olmazdı..Bilemiyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
_
7 yıl
Game Killer Hatası
Arkadaşlar game killer'i kullanmak istiyorum high score'u yükseltmek adına. Lakin arama yapınca "Found 0 items" diyor ve hiçbirşey bulmadığı için program çalışmıyor. Sizce bu sorunu nasıl aşabilirim ?
_
7 yıl
Batman İnsider Suit ile Superman'i Yenebilir Mi ?
Başlık gayet açık ve net arkadaşlar.

Superman'in normal halinde iken (Spom falan olmayacak işin içinde ) Batman İnsider ile onu yenebilir mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.