T

Çavuş
09 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
2 yıl
Kanalımda telifli bir video var, yeni video atsam? Yardım
Merhaba, bir kanalım var, 11 yıllık bir kanal. İçerisinde cezaya ait bir şarkı bulunuyor. Video'dan kazanılan para cezaya gidiyor. Yayınlamama izin verilmiş ama parayı onlar kazanıyor. Her neyse, ben şimdi yaklaşık 10 milyon izlenmesi ve hazır abonesi olduğu için bu kanala telif sorunu olmayan özgün bazı videolar atmak istiyorum.

Bu yeni videoları yüklediğimde para kazanmaya başvuru yapar isem, youtube eski telifli video'dan ötürü yine reddeder mi? yoksa o videodan kazanmayıp yeni eklediğim videolardan para kazanmama izin verir mi?

Bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum.

Teşekkürler.
T
3 yıl
silinsin
silinsin
T
3 yıl
4749 TL | ASUS TUF GAMING LAPTOP - GTX 1650 4GB
T
3 yıl
Monitör Dahil 3.500 TL'ye kadar bütçe > Öneri istiyorum
3500 TL'ye kadar sistem önerebilir misiniz arkadaşlar? Evet bütçe biraz kısıtlı oluyor Monitörde işin içine girdiği için. Fakat upgrade için uygun bir sistem olursa yükselterek devam edebilirim, 1 sene kullanıp satabileceğim bir sistem olmalı. Seneye düğünüm var ve müstakbel hanım masaüstü sistem evde istemiyor :D Genellikle PUBG Mobile, Lol ve silkroad oynamak için kullanılacak..

Şimdiden teşekkürler :)
T
3 yıl
Silinsin...
Silinsin
T
3 yıl
100 Cap server'a başlıyorum
4 Ekimde açılacak olan bir 100 Cap server'a başlayacağım. Oyunun sistemleri güzel sadece china bir server. Uzun zaman oldu oynamayalı, tekrar eski günleri yad edelim, hemde güzel vakit geçirelim istiyorum. Donanım haber olarak da guild kurmayı planlıyorum. Benimle birlikte başlayacak olan arkadaşlar buradan belirtirse güzel bir topluluk kurarak beraber başlayabiliriz. Oyunu incelemek isteyenler için ;

Tanıtım ; buradan...
Facebook sayfası ; buradan
T
3 yıl
Youtube Kanalım 5.5 milyon toplam görüntülenmeye ulaştı
Merhaba, evet kanalım 5.5 milyon görüntülenme sayısına ulaştı. İşin kötü kısmı henüz 1 tl bile para kazanamadım. Çünkü kanalda 2007 yılında eklediğim bir şarkı bulunuyor. Başka hiçbir video yok.

Bu videoya ise bir şirket dava açıp gelirlerini almaya hak kazanmış. Video benim kanalımda, millet benden izliyor fakat parayı başka şirket kazanıyor -.-

Peki ben bu kanal için ne yapabilirim? Başka videolar atsam bu 5.5 milyon görüntülenme sayesinde önerilen videolarda çıkarak izlenmeye sayım normalden hızlı ilerler mi?

Diyelim ki ilerledi, para kazanma başvurum bu kez kabul edilir mi?
Ya da hiç uğraşmasam ben bu kanalı satsam ne kadar eder?

Aklımda deli sorular...
T
5 yıl
TABLO GİBİ SIRALAMA YAPMAK
http://www.silkroadserver.com/

arkadaşlar burda ki site örnek olsun diye verdim, bu sitede anasayfa da olduğu gibi, tablo şeklinde sıralama yapmak istiyorum, ama ne yapsam benzerini dahi çıkaramadım ortaya. Böyle bir sıralama nasıl yaparım?

Bu sitede yapan arkadaş, VIP olduğunu belirten sütun, server'ın kolay mı zor mu olduğunu gösteren sütun gibi eklemeler yapmış, orta ve en büyük sütun da da bilgi vermiş konuyla alakalı. Nasıl böyle bir şey çıkarabilirim ortaya?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

iyi forumlar :)
T
6 yıl
55" televizyon tavsiyesi. Bugun alıyorum.
Akşama 55" bir tv alıcam. Vatan da SAMSUNG UE 55KU7000 55'' bu televizyonu tavsiye ettiler ama tam olarak bir inceleme de bulamadım. Fiyat aralığım ~3500 tl.

Var mı tavsiye edebileceğiniz televizyonlar arkadaşlar. 4k olması iyi olur, smart ve uydu alıcılı olması da benim için iyi.

Ama 3d falan çok fiyat farkı olacaksa mantıklı gelmiyor.

Akşam saat 7 gibi karar değişikliği olmazsa üstte belirttiğim tv yi alıcam.

Yardımlarınıza ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden.

Not: tv sehpası da lazım :)
T
6 yıl
Usb den film izleyebileceğim cihaz?
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi usb den hdd yi takıp akşamları film izleyebileceğim bir cihaz lazım. Öyle çok pahalı olmasına gerek yok. zaten 80 ekran 2002 da falan aldığımız bir tüplü tv var evde. Düzgün tv izleyebileyim(merkezi sistem var binada) bir de usb den film izlersem tadından yenmez. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.