O

Yüzbaşı
20 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
2 yıl
Otopark tavanına ısı yalıtımı hakkında
Merhaba arkadaşlar. Yeni binaya taşındım, bahçe katında kalıyorum ve altım otopark. 2 ay ancak oldu taşınalı ama evde %67 civarında nem var.evi havalandırıyorum, pencereler tam 2 cephe ama eve ne yazık ki yeteri kadar güneş girmiyor ve bunun sonucunda da rutubet oldu ve portmanto arkasında küflenme oldu. otoparkta rutubet %70 seviyelerinde. Bina yönetimi poliüretan köpük yaptırma mı kabul etmediler görüntü itibariyle. Mecburen strafor çektireceğim ama poliüretan köpüğü göre oldukça pahalı. Strafor köpükte dikkat etmem gereken birşey var mı ? 4 cm yeterli mi ? Toplamda 100 M2 bir alan. Bu işi yapan veya önerebilecek var mı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
O
7 yıl
Honda City Motor Yağı Tavsiye
Merhaba arkadaşlar. 2007 model 140.000 km de otomatik ve lpgli aracıma hangi tip ve hangi model yağ almamı önerirsiniz ?
Piyasada o kadar çok yağ modeli ve çeşidi var ki işin içinden çıkamıyorum. Tecrübeli arkadaşlarımız yol gösterirlerse ve açıklamada bulunurlarsa mutlu olurum.
O
7 yıl
Tüvtürk Honda City Lpg Azami Ağırlık Sorunu..:!!!
Merhaba arkadaşlar elimde 2007 model otomatik honda city var. araç 2011 yılında lpg takılmış ve 2013 yılında tüvtürkten sorunsuz bir şekilde geçmiş.
Yalnız 2013 yılı sonlarına doğru çıkan bir yasa ile Net ağırlık ile Azami yük ağırlığı arasında maksimum 300 Kg fark olması gerekiyormuş.
1 kişi 75 kg 4*75=300 Kg tekabül ediyor. Benim net ağırlığım 1210+300=1510 Kg benim ise azami yük ağırlığım 1.500 Kg.
Aradaki 10 Kg fark için benim aracı muayenede bırakıyorlarmış.
Aracı 2.el olarak aldım. Lpg faturası mevcut değil. Araç şehir dışından alınma nerede takıldığını bilmiyorum. Ne yapmam lazım ?
Benim gibi bu durumda olan veya ne yapmam gerektiğini bilen var mı ?
O
7 yıl
Arabam soğuktan kapıları dondu ne yapmalıyım?
Merhaba arkadaşlar. Malüm istanbuldaki kardan dolayı 2 gündür araba yatıyor. Dün akşam aracı temizleyip çalıştırdım ama bugün akşam işten geldiğimde neredeyse arabayı göremedim😄 neyse temizledim tekrardan çalıştırmak istediğimde kapıyı açamadım. Zorlamakta istemiyorum. Ne yapmalıyım? 2 3 gün daha bekleyip çözülmesini mi beklemeliyim? Yoksa zorlayarak kapıyımı açayım ?
O
7 yıl
Honda City Subap Ayarı Tavsiye
Merhaba İstanbul Avrupa yakasında Honda city otomatik ve lpgli arabaya subap ayarı yaptırmak istiyorum. Önerebileceğiniz ve tavsiye edeceğiniz yerler var mı ?
O
7 yıl
Honda City Yazılım Yükletme Hakkında
Merhaba arkadaşlar aracım 2007 model eski kasa otomatik City.

Aracına hiç yazılım yükleten oldu mu ? Hafta sonu farkında olmadan aküyü boşalttım ve ara kablo ile takviye yaptırmak zorunda kaldım.

Şimdi ustayla görüştüm telefonda direksiyonda sertleşme oldu rahat dönmüyor dedim. Ayrıyaten akü takviyesi yaptığımı da belirttim. O da bana araca

yazılım yükletmem gerektiğini söyledi. Bu yazılım yükletmenin bana ne gibi bir yararı olabilir ? Yaptıran yada bilen araç sahipleri mevcut mu ?
O
8 yıl
İstanbul Avrupa Yakası Honda Özel Servis Önerisi
Merhabalar İstanbul Avrupa Yakasında Önerebileceğiniz Uygun ve işini güzel yapan özel Honda Servisi var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.