T

Yüzbaşı
27 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
9 yıl
uzmanlar için bir soru; outlook da yapılan yazışmaların içinden kaç tane mailin silindiğini nasıl anlarız?
outlook da dört kişi toplamda 20 mail atıp görüşüyor. Bunlardan biri bu yapılan görüşmelerden 3 maili silip bir başkasına gönderiyor. maili alan yeni kullanıcı 3 tane Mailin silindiğini nasıl anlar?

Şimdiden teşekkürler.
T
10 yıl
Tp-link TL-WA5110G AP nasıl ayarlanır.
internetimi komşum ile paylaşmak istiyorum. tp link wireless modemim var bu modeme çok iyi bağlantı sağlayamıyoruz, arkadaşımın evi 40-50 metre olduğu için 1 diş çekiyor. tp-link 5110g model AP aldım. benim bağlantımı güçlendirip nasıl kuvvetli bir şekilde bağlantı sağlaya biliriz? 192.168.254 ile ap'nin içine giriyorum ama bir türlü ayarlayamadım. kablosuz olarak aldığı ağı gene kablosuz dagıtacak şekilde nasıl ayarlayacağım? şimdiden herkese teşekkürler
T
12 yıl
bilgisayarı zaman ayarlı zil gibi nasıl kullanabilirim
iş yerinde çay molası ve yemek molasını çalışanlara bildirecek bir proğrama ihtiyacım var.
10:00 da çay molasında çalacak
10:15 de mola bittiği zaman çalacak
13:00 da yemek molasında...

istediğim zaman aralıklarını girip ayar yapılabilen bir proğram biliyor musunuz. uyarılar 7-8 sn kadar sürmeli yani 10:00:00 başladıysa 10:00:07 bitmeli ikaz.


ilginize şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
T
13 yıl
mozilla firefox 3 pardus 2007 ye nasıl kurulur?
2008 pardusu kurdum fakat ses kartında sorun yaşattı bende 2007 ye döndüm. lynx lynx sürümü.
bu sürüme ff nasıl kuracağım bir türlü çözemedim.
T
13 yıl
NNT BOR POWER NANO MU? MOTORSİLK Mİ?
bahsi geçen iki üründe motora ve şanzumana katılan bor bazlı sürtünmeyi azaltıcı ve yakıt ekonomisi sağlayan katkılar. acaba hangisi daha iyi ve paranın karşılığını daha iyi verir.
T
14 yıl
ubuntu'da samsung yazıcı nasıl kurulur?
xp den ubuntuya geçmek istiyorum ubuntu kurdum ama bir türlü yazıcyı tanıtamadım. yazıcının cd'sinin içinde linux altında sürücüsü var fakat nasıl kuracağım yardım ederseniz sevinirim.
T
14 yıl
bedava elektirik diyordunuz işte bedava elektirik hemde resimli :)
T
14 yıl
pardus da internete bağlanamıyorum
aramadığım yer kalmadı en son buraya başlık açaçağım artık uygun değilse yöneticiler taşırlar.
sistemde windoza ve pardus caracal kurulu. modem ayarlarını (us robotics) cd deki programı windoza kurup ayarladım. bilgisayar bağlantısı ethernet kablosu ile (usb değil) ama pardusu açtığım zaman bağlantı olmuyor. yardımlarınızı bekliyorum

< Resime gitmek için tıklayın >
T
14 yıl
MATLAB yerine kullanacağınız SCİLAB üstelik ücretsiz
matlab yerine kullanabileceğiniz bir programdır. linux versiyonuda sitesinde mevcuttur. 15.3 mb büyüklüğünde matlabdan oldukça küçüktür haliyle bazı özellikleri yok ama bunlar fazla kullanılmayanlar. genelde öğrencilerin işine yarar diye düşündüm. buradan windows için olanını indirebilirsiniz. site adreside burası ben fazla matlab bilmiyorum öğrenmeye çalışıyorum. onun için soracağınız sorulara cevap veremeye bilirim kusura bakmayın...

< Resime gitmek için tıklayın >
T
14 yıl
Pardus kurdum ama...
Arkadaşlar, xp yüklü olan bilgisayarıma bardus kurdum xp c: de kurulu d: ye de pardusu kurdum ilk açılış sayfasında hangisinden açmak istiyorsun diye soruyorya öğle olsun istedim ama malesef, bilgisayar hiç açılmıyor, açılışta cd soruyor!!! bios'tan ilk açılış hard disk olduğu halde? ne pardus ile açıyor nede xp ile? bu konuda bir fikri olan var mı ben gene bilgisayara eski xp şekline nasıl getire bilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.