T

Binbaşı
29 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
187 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
2 hafta
Hangi firmaya geçmeliyim ?
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 senedir Millenicom kullanıyorum ve sorunsuz şekilde 70 lira başladım şuan 107 lira oldu. Fiyattan dolayı Türknet mi ? Comnet mi ? Başka önerisi olan varsa dinleyebilirim.
T
geçen ay
Sabiha Gökçenden Gebze'ye Nasıl Giderim ?
Gebze'de bir firma da çalışmak üzere Gebze'ye gitmem gerek. Hiç İstanbul'a ve Kocaeli'ne gitmedim. Bu yüzden yardımcı olabilecek var mı ? 250G falan varmış bunun için Kocaeli Kart nereden alabilirim ? Ayrıca Havalimanı içerisinde İstanbul Kart , Kocaeli kart alabilir miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim...
T
2 ay
Fresh Parfüm Önerisi
Kalıcı , fresh ve unutulmayacak bir koku arıyorum. Bütçe 500 liraya kadar.
T
3 ay
6000-6500 TL Buzdolabı Önerisi
Hiç anlamadığım bir konu yardımcı olursanız sevinirim.
T
3 ay
Ne Tavsiye Edersiniz ?
Merhaba arkadaşlar
Konu dışıdır fikirlerinizi beyan ederseniz memnun olurum.
2020 Kimya mühendisliği mezunuyum ve herkes gibi bende iş arıyorum. 5 Ay mesleğim ile ilgili tecrübem var. Ankara'da bir firma iş teklifinde bulundu ama 2 ay 2500+AGİ 3.aydan itibaren 2800+AGİ+Asgarin ücretin 3'te 1'ni ikramiye olarak yani 3600 ₺ maaş teklif ettiler. Sizce kabul etmek mantıklı mı ? Geçinemeyeceğimi düşünüyorum ama tecrübe ve torpil olmadan da iş bulunmuyor. Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum...
T
3 ay
Siz Olsanız Gider Misiniz ?
Merhaba arkadaşlar
2020 Kimya mühendisliği mezunuyum ve herkes gibi bende iş arıyorum. Ankara'da bir firma iş teklifinde bulundu ama 2 ay 2500+AGİ 3.aydan itibaren 2800+AGİ+Asgarin ücretin 3'te 1'ni ikramiye olarak yani 3600 ₺ maaş teklif ettiler. Sizce kabul etmek mantıklı mı ? Geçinemeyeceğimi düşünüyorum ama tecrübe ve torpil olmadan da iş bulunmuyor. Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum...
T
4 ay
CRC Hatası
ASUS DSL AC52u modem kullanıyorum. Neredeyse günde 2-3 kez yeniden başlatıyorum ki internete bağlanabileyim. CRC hataları artıp duruyor ve mecbur resetlemek zorunda kalıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?
< Resime gitmek için tıklayın >
T
4 ay
Termal Macun Önerisi
2700X işlemcim ve R9 270x kartımın macunlarını yenilemek istiyorum bütçe sınırım 150-200 TL. Alabileceğim en iyi macun hangisidir ?
T
7 ay
RTX 3090 ekran kartım aniden bozuldu!
Merhaba arkadaşlar akşam YouTube'da falan takılırken ekran kartım birden kapandı, tekrar açtım ve görüntü alamıyorum. Her çıkışı denedim görüntü alamıyorum ancak kart çalışıyor. Sorun ne olabilir?

Qp bilişimden almıştım.
T
7 ay
RTX 2070 fan devrini %0-15 arasında ses geliyor
Arkadaşlar ASUS ROG STRIX 2070 kart aldım, fan devri %0-15 kadar çalışırken en soldaki fandan sürtünme sesi gibi bir ses geliyor, fan devrini %15+ yapınca ses kesiliyor. Bunun sebebi ne olabilir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.