M

Yarbay
18 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
10 yıl
Fx 9590 için soğutucu tavsiyesi
Bu canavarı 8 çekirdek 5 ghz de prime95 testinden geçirebilecek soğutucu tavsiyesi istiyorum.

Hava soğutma stabil çalışmıyor mümükünse sıvı soğutuculardan hangisi iyidir veya yakında çıkacak bir soğutucu varmı?
M
10 yıl
Fikret Orman:Bizim stadımızda böyle şeyler olmayacak
Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal yapımı devam eden Vodafone Arena Stadı'nın Yapı inşaat ruhsatını Beşiktaş başkanı Fikret Orman'a teslim etti.

Beşiktaş yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu tören Beşiktaş Belediye binasında gerçekleştirildi.

BİZİM STADIMIZDA BÖYLE ŞEYLER OLMAYACAK

Fikret Orman Türk Telekom Arena Stadı'nda dün akşam yaşanan sorunların Vodafone Arena Stadı'nda yaşanmayacağını ve stadın her türlü şartlara uyum sağlayacak şekilde dizayn edildiğini belirtti.

Konuşmalardan sonra Beşiktaş Beldiye Başkanı İsmail Ünal,Vodafone Arena Stadı Yapı İnşaat Ruhsatını Beşiktaş Kulübü başkanı Fikret Orman'a teslim ett.

İSMAİL ÜNAL"EN GÜZEL STAD BEŞİKTAŞ'IN STADI OLACAK"

Merasimde bir konuşma yapan Beşiktaş Belediyesi başkanı İsmail Ünal İnönü stadı'nın tarihin içindeki konumuna ve Beşiktaş taraftarı için önemine değindiği konuşmasında şunları söyledi "84 lü yıllarda üye olduğum Beşiktaş kulübünün bu aşamasında sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyorum. Geriye baktığımızda dev başkan Süleyman Seba attığı ilk golle Beşiktaş tarihini yazıyordu. Bugüne geldiğimiz noktada ise değerli başkan Fikret Orman ile birlikte güzel bir imza atıyoruz. İsimler değişecek ancak İnönünün ismi kalarak önemli olaylara imza atılmıştır. Oralarda Metin Oktaylar,Can Bartular jübilelerini yapmıştır. Beşiktaş'ın çifte şampiyonlukları orada gerçekleşmiştir. 15 yıl aradan sonra şampiyonluklar orada gerçekleşmiştir. 100. yıla baktığımızda Balmumcudan stadyumumuza kadar bayrak uzanmıştır. Yüzüncü yılda yüzbinler aşılmıştır. O dönem çok mutluydum. 100. Yıldan sonra şampiyonluklar Çifte ve kutlamalar gördük. Stadyumun bugünü ile ilgili önemli çalışmalar yapıldı. Başkanın ve yönetimin adı elbette anılacaktır isimleri unutlmayacaktır. Önemli aşama kaydettiler."

İsmail Ünal ayrıca stadın konumuyla ilgili "Diğer rakiplerimizin stadları da güzel. Ama bizim 41 903 kişilik stadyumumuzda hakemin bitiş düdüğü çaldıktan sonra 20 dakikada stadyum boşalacaktır. Trafik sorununu çözdüğünüz zaman stadyumlar dünyanın her yerinde şehir merkezinde güzeldir. Beşiktaş'ın stadyumunun projesi çok güzel. İyi bir proje.En güzel stadyum Beşiktaş'ın stadyumu olacak. Ben 3 yıllık parasını peşin vererek locamı ayırttım. Bugün çok önemlidir,başkana ve yönetime yürekten teşekkür ediyorum. Duyguların ötesinde bir söylemi dile getirdim. Biz Fikret Orman ile aynı yönetimde çalıştık. Onun takipçiliğini ve istekliliğini bilirim."dedi.

FİKRET ORMAN"KIŞ ŞARTLARI ELVERİRSE BU HAFTA BETONA BAŞLAYACAĞIZ"

Başkan Fikret Orman ise İsmail Ünal'a teşekkür ederek bu projenin Beşiktaş'ın deleceği olduğunu belirterek"Bu proje bizi çok heyecanlandıran bir proje,çok yol katetik.Bugünde sayın başkan bize burada inşaat ruhsatını verecek.Artık temel ve beton işlerine başlayacağız.Sayın başkan İsmail Ünal bu noktaya gelinceye kadar bize çok destek verdi.Kendisi çok iyi bir Beşiktaş'lıdır"dedi.

Bundan sonra hızlıca inşaata başlayacaklarını belirten Orman "Kamuoyunun buprojeye sahip çıkacağını düşünüyorum.Loca ve koltukları şimdiden satmaya başladık .Almak isteyenler geç kalmasın.Kış şartları elverirse bu hafta beton dökmeye başlayacağız.Yönetim olarak bu konuya çok sahip çıkıyoruz.Finans için bir kredi anlaşmasını yönetim kurulu üyemiz sayın Ahmet Ürkmezgil sonlandırmak üzere.Kendisinede buradan teşekkür ediyorum.Biz bir işi yapmadan konuşmuyoruz hava atmıyoruz.Bu stadyumu Beşiktaş'lıların alınteri ve gayretiyle Beşiktaş'ın kendi kaynaklarıyla kimseye muhtaç olmadan yapıyoruz.Hayırlı olsun Allah utandırmasın.En büyük arzumuz efsane başkanımız Süleyman Seba'nın yeni statta başlama vuruşunu yapmasıdır."dedi.

http://www.haberler.com/besiktas-vodafone-arena-yapi-insaat-ruhsatini-aldi-5412584-haberi/
M
10 yıl
3g modem hat uyumu?
Elimde 3 senelik E176g model vınn modem var. Buna yeni bir 3g hat taksam uyuşmazlık yaparmı? yoksa yeni bir modem mi almam gerekir?
M
10 yıl
Aydınlatmalı klavye tavsiyesi
En fazla 170 tl kadar olan aydınlatmalı bir klavye tavsiye edermisiniz?
M
10 yıl
İntel işlemci bus hızı hakkında
bios'da 100 olarak görünen değer, pc açılınca 99,76 düşüyor. Normalde işlemci hızı 100x30 = 3000 mhz olması gerekirken 2993 olarak gözüküyor.Acaba neden kaynaklanıyor olabilir?

işlemci i5-3330 msi anakart
M
10 yıl
Hollanda maçı için rekor satış
TFF yöneticisi Cengiz Zülfikaroğlu, Hollanda maçı için bilet satışının rekor seviyeye ulaştığını söyledi.

Sabah gazetesine yaptığı açıklamada Estonya galibiyeti sonrası, Gece yarısı TFF'nin internet sitesinden 15 bine yakın satış olduğunu belirten Zülfikaroğlu, "Gelen galibiyet sonrası biletler tükendi. Hollanda maçında takımımızı destekleyecek, yarattığı atmosfer ile Hollanda'yı baskı altına alacak taraftar bekliyoruz" dedi. Bu arada TFF'nin internet sitesinde satış biterken, kalan biletlerin satışına Şükrü Saracoğlu gişelerinden devam edilecek.

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2013/10/13/rekor-satis
M
10 yıl
İ5-3330 ve İ3-4340 arasında kaldım.
M
10 yıl
Kaç maç ceza alırız?
Bana kalırsa yeni stadyum yapılana kadar seyircisiz oynayalım.
M
10 yıl
http://www.imdb.com/title/tt0103873/?ref_=sr_1
asd
M
10 yıl
SONY HVR-HD1000E
SONY HVR-HD1000E

< Resime gitmek için tıklayın >

Bu modelde memory stick girişi var ama sadece resim çekiyor, video kaydedemiyorum.Rec tuşu sadece kaset varken aktif oluyor. Memory stick nasıl video kaydedilebilirim acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.