M

Binbaşı
13 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
144 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
4 ay
Silindi
.
M
11 ay
.
silindi.
M
geçen yıl
AliExpress Kargo Şirketi Seçip Ürün Arama
Merhaba,
AliExpress’te arama kısmında ücretsiz kargoyu seçip örneğin Chinapost ile gönderi yapan satıcıları artan fiyat şeklinde aramak için yardımcı eklenti vs bilen var mı? Her satıcının kargo fiyatlarını tek tek kontrol etmek eziyet oluyor.
M
geçen yıl
Cerrahi Maske Önerisi
E ticaret sitelerinden aldığınız kumaşı ve lastik kısmı dikişsiz, üts kayıtlı maske markalarını yazarsanız sevinirim. Alacak arkadaşlara da fikir verebilir.
M
2 yıl
Doğalgaz Sobası Arıza
Merhaba, işyerinde tatilat sırasında doğalgaz sobabım gaz girişi dişli kısmı kırıldı. Boru paslandığı için diş açtırmak yerine değiştirmek istiyorum. Nette bulduğum kadarı ile muadil olarak alüminyum boru mevcut, sorum şu olacak bu metal boru yerine gaz girişinden itibaren doğalgaz ocaklarında kullanılan tek parça esnek boru kullansam ısıdan etklilenir mi? Etkilenir ise gaz valfi girişinden çıkışa kadar yeni metal boru, sonrasında esnek ocak borusu gaz vanasına bağlayacağım.
Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
3 yıl
...
...
M
4 yıl
İstanbulkart dolum ve bakiye öğrenme uygulaması
İBB’nin beta aşamasındaki uygulaması ile NFC özellikli telefonunuzdan dolum yapıp, bakiye öğrenebiliyoruz. iOS uygulaması henüz yok, Vakıfbank, Halkbank, Denizbank banka kartı hesapları ile online yükleme yapılabilmektedir. Kredi kartı ve diğer banka kartı hesapları şimdilik desteklenmiyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.belbim.istanbulkart


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
Android Tv Box Ext4 disk sorunu.
Merhaba, S905 çipli Mini M8S TV Box cihazımda Ext4 formatlı harici diskimi okutamıyorum. Cihazın Fat32 ve Ntfs desteği mevcut, cihaz root'lu herhangi bir yöntemi var mı? Diski Openwrt cihazımda kullandığım için formatını değiştiremiyorum, ftp, samba, dlna üzerinden aktarım hızı yeterli olmuyor maalesef.
M
5 yıl
Çamaşır makinası kömürü
Merhaba, Samsung çamaşır makinamın kömürleri bitti, İstanbul içinde nereden temin edilebilir?
Internet üzerinden yaptığım aramalarda Samsung marka çamaşır makinaları için kömür satan hiç bir firma bulamadım. Ancak, ürün görsellerinde gördüğüm kadarı ile Beko-Arçelik makinaların kullandığı kömür ile aynı görünüyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
Bankaları mesai saatleri dışında döviz ile alışveriş
Merhaba, bankaları mesai saatleri dışında döviz ile alışveriş yaptığımızda, o an ki kurdan mı hesaplanıyor? Biliyorsunuz ki saat 18:00 Deniz sonra veya haftasonu kurları yüksek oluyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.