mf4 481 puan kac sıralamaya denk geliyor acaba bilen varmı? |
mf4 481 puan kac sıralamaya denk geliyor acaba bilen varmı? |
mf4 481 puan kac sıralamaya denk geliyor acaba bilen varmı? |
mf4 481 puan kac sıralamaya denk geliyor acaba bilen varmı? |
mf4 481 puan kac sıralamaya denk geliyor acaba bilen varmı? |
arkadaşlar sorum bu bugün birini buldumda odtü inşaat mezunu makine ve uzay havacılık müh. üzerine yükseklisans yapmış marsta indirilen bir robotun belli bir kısımlık yazılımını yaptım diyordu videoda kafam karıştı. |
tercihlere çok az kaldı biliyorrum. hep makine makine dedim ancak bir kac gündür bilgisayar kafamı kurcalıyor. düşünceleriniz neler? makineden yüksek lisans bilgisayar üstüne yapıp robotikte calısan bir bilgisayar mühendisi kadar olabilir miyim? |
arkadaşlar günlerdir kafamı kurcalıyor. konu hakkında bilgisi olanlar cevaplıyabilir mi? odtü makine veya odtü bilgisayarı düşünüyorum. her iki bölümünde artılarını eksilerini güzelliklerini ve kötülüklerini kendi yorumlarınızla bekliyorum ![]() |
muhtemelen seçiceğim bölüm arkdaşlar. bilgisayarla arasında kaldım. biliyorum farklı dallar zaten benimde ilgimi makine cekiyor ancak bilişim sektörünün hızını yakalıyabilir mi makine? biraz yavaş ilerliyor gibi. yoksa bilişim sektörüde altın cagını yasadı ve artık stabil pozüsyona mı geliyor. cünkü 1940lardan bi 50 yıl makine devrimleri oldu. sonra elektrik. son 10yıldada bilgisayar. sanırım ppiyasalar doydu gibi. ben en cok ar ge çalışmak istiyorum. sizce bu konuda makine nasıl? kendimi geliştirebiliceğim bir yer mi? teknolojiyi yakalıyabilirmiyiz makineci olarak :) |
düşünceleriniz nedir? sebepleriyle birlikte söylerseniz sevinirim. fikirlerinizi bekliyorum ![]() |
odtü makine ee ve bilgisayar arasında kaldım. sene basından beri makine istiyordum ancak kafam karıstı suan. makineyle ilgili sorum ilk olarak ileriye dönük gibi gelmiyor bana. yani mesela ileride 10 yıl sonra elektrikli araba olduğu zaman piston kalktıgında makineci ne yapıcakki. tabii ki makine olması şart. ancak elektrik veya bilgisayar mühendsiligine göre argesi daralıyor gibi geliyor bana. ben sürekli yenilik isteyen biriyim. bi iş versinler sürekli uğraşıyım geliştirmeye çalışıyım. aslında 1950 ler makine cagıymış tam benlik :D ama gerçekçi olunca şuan bilgisayar çağındayız. tabii bilgisayarın altyapısını destekleyen elektrik elektronikte.. fikirlerinizi bekliyorum.. ![]() |