muhtemelen seçiceğim bölüm arkdaşlar. bilgisayarla arasında kaldım. biliyorum farklı dallar zaten benimde ilgimi makine cekiyor ancak bilişim sektörünün hızını yakalıyabilir mi makine? biraz yavaş ilerliyor gibi. yoksa bilişim sektörüde altın cagını yasadı ve artık stabil pozüsyona mı geliyor. cünkü 1940lardan bi 50 yıl makine devrimleri oldu. sonra elektrik. son 10yıldada bilgisayar. sanırım ppiyasalar doydu gibi. ben en cok ar ge çalışmak istiyorum. sizce bu konuda makine nasıl? kendimi geliştirebiliceğim bir yer mi? teknolojiyi yakalıyabilirmiyiz makineci olarak :)
Bilgisayar yerine Makine öneririm. Odtü makine benim önerim olur.
Kanki bende makina yazdım bakalım noolcak. Hazırlıkta bişeyler çalışmak lazım mı? Programlama dilleri falan yüksek ortalama yapmayı hedefliyorum. Yav bu tanıtımdakiler acayip odtü'ye gittim bölümler birbirini kötülüyor hep
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prince Legolas -- 11 Temmuz 2014; 2:58:14 >
Bilgisayar yerine Makine öneririm. Odtü makine benim önerim olur.
Kanki bende makina yazdım bakalım noolcak. Hazırlıkta bişeyler çalışmak lazım mı? Programlama dilleri falan yüksek ortalama yapmayı hedefliyorum. Yav bu tanıtımdakiler acayip odtü'ye gittim bölümler birbirini kötülüyor hep
Mekanik Makineler iyi alan merak etme
Bugun transformersin son filmine gittim mesela izle onu bi makineden başka bişey yazamazsın
ya ben açıkçası maaş ve işten çok alanın genişliği ve teknolojik ilerlemesini ön planda tutuyorum. bilgisyarda yapay zeka çok ilgi çekici robotik diyoruz mekatronik yok makine yok elektronik ama hepsi yalan robotun özü bilgisaya programcılıgı. ama bilgisayarda ilgimi çeken bi yapay zeka gibi. onun dışındakiler ilgimi çekmiyorsa yazmak sacma olmaz mı :D makinede hepsi ilgimi çekiyor. ama bilgisayar da çok hızlı ilerliyor ya :D hangisi secemedim gitti
ODTÜ Makineye gidersen pişman olacağını sanmıyorum
hocam peki ee bilgisayara göre kıyaslarsak nasıldır? yani ilgi alanı tabi ama büyüme gelişme açısından yorumlarınız bekliyorum. bilen birileri cevaplarsa çok iyi olur
bana bi kısaltmalı küfür yazdım diye tam da tercih dönemimde o kadar lys açıklandı falan diyen troller uyarılıyorken, uyarmadan 7 gün uzaklaştırdılar seni görmezlikten geliyorlar nası bi adminlik var burada anlayabilmiş değilim.
bana bi kısaltmalı küfür yazdım diye tam da tercih dönemimde o kadar lys açıklandı falan diyen troller uyarılıyorken, uyar7 gün uzaklaştırdılar seni görmezlikten geliyorlar nası bi adminlik var burada anlayabilmiş değilim.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
evet malesef. bende sadece fikir edinmeye çalışıyorum ama bakalım şansımı deniyorum
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Sinif arkadasin seni yemis otosanda 3500 le baslayamaz.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
sen bilgilendir o zaman dostum ben kesin bir şey demedim zaten arkadaşın bana ilettiği bu
Kanki bende makina yazdım bakalım noolcak. Hazırlıkta bişeyler çalışmak lazım mı? Programlama dilleri falan yüksek ortalama yapmayı hedefliyorum. Yav bu tanıtımdakiler acayip odtü'ye gittim bölümler birbirini kötülüyor hep
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prince Legolas -- 11 Temmuz 2014; 2:58:14 >
< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @NoobDotacı
Robot işlerine mekatronik bakar dostum
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @NoobDotacı
ama bilgisayar da çok hızlı ilerliyor ya :D
hangisi secemedim gitti
Bu mesajda bahsedilenler: @VagueMan
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
hocam peki ee bilgisayara göre kıyaslarsak nasıldır?
yani ilgi alanı tabi ama büyüme gelişme açısından yorumlarınız bekliyorum.
bilen birileri cevaplarsa çok iyi olur
Bu mesajda bahsedilenler: @Huertas10
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Huertas10
yorumlarınız benim için önemli..
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle