M

Yüzbaşı
12 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
6 yıl
Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'de. Sevinin.
Memleketin iyice çivisi çıktı. Asus ROG Swift PG348Q Türkiye'ye gelmiş, hepsiburada.com'da 9.052 TL. Şaka gibi ya. 1200 € * 1,18 KDV * 3,3 TL = 4600 TL eder. Hadi 5000 olsun. 9.000 TL ne ya bir monitöre. Profesyönel monitör olsa belki diycem. Oyun monitörüne neredeyse 10.000 lira para istiyor utanmaz herifler. Nerede yaşıyosunuz anlamıyorum ki.
M
10 yıl
Reklamlarla ilgili
Bazı forumlar açıldığında çıkan tam ekran reklamlar bizim şirketin websensine takılıyor. Örneğin araba forumuna girmek istiyorum "oyun kategorisi size yasak hemşerim" diye mesaj çıkıyor. Bu reklam işine bir çözüm bulunamaz mı?
M
13 yıl
Receiver tavsiyesi
Arkadaşlar, merhaba.

Playstation3'ü ve xbox360'ı hdmi ile (ses de dahil olmak üzere), digiturk uydu alıcısını da koaksiyel bağlantı ile bağlayabileceğim bir receiver arıyorum. HDMI switchi olması gerekiyor, en az 2 girişli ama 3 olsa daha iyi olur (ileride digiturkplus'a geçebilmek için). Öyle hoparlör kalitesinden filan fazla anlamam, apartmanda oturuyorum zaten, sesi fazla açmam mümkün değil. Elimde philips hts-3357 ev sinema sistemi var, bunu satıp receiver almayı istiyorum. Abartılı bir fiyatı olmasın yalnız, hoparlörlerle birlikte (ses sisteminin kaça gideceğine bağlı olarak) 1000, en fazla 1200 ytl harcamak istiyorum. Sony HT-DDWG800 sistemini tavsiye eder misiniz? Ya da başka nasıl önerilerde bulunabilirsiniz?

Bir de bu ses sistemini ikinci el kaça satabilirim. Garantisi devam ediyor, alalı bir sene oldu (Bu soru kurallara aykırı ise boşverin).

Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.