S

Onbaşı
17 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
geçen yıl
Lütfen yardım edin OpenWrt to Stock Firmware
Arkadaşlar Tp-Link TL-WA855RE v1 cihazıma şeytana uyup wrt attım ama geri dönmek istiyorum. Resmi sitedeki yazılımı üzerinde değişiklik yapmadan telnet ile yüklersem brick olacağı söyleniyor yabancı forumlarda cihazı brick yaomadan nasıl dönerim ücretli ücretsiz yardımlarınızı bekliyorum çok önemli
S
geçen yıl
TP-Link TD-W9970 v3 DNS Adresi Değiştirme (Yardım)!!
Merhaba arkadaşlar TP-Link TD-W9970 v3 f.ver.20.05.16.01006 Modemim var ancak ip adresi alırken isp'nin dns adresine bağlanıyor ben de elle dns tanımlamak istiyorum root hesabı ile giriş yapıyorum ancak arayüzden değiştirmek mümkün değil.

Telnet kullanarak giriş yaptım bir arkadaşın verdiği parametreleri giriyorum

quote:

wan set service dsl_internet --protocol pppoe --dns 8.8.8.8 8.8.4.4


şöyle bir hata veriyor

TP-LINK(conf)#wan set service dsl_internet --protocol pppoe --dns 8.8.8.8 8.8.4.4
[ rsl_setWanPppConnObj ] 285: Unsupport optCode : 514
[ rsl_setObj ] 1294: perror:1002
[ rdp_setObj ] 635: perror:1002
cmd:FAIL

< Resime gitmek için tıklayın >
üstteki parametrelere bakarak bana yardımcı olabilir misiniz acaba şu şekilde yazdım ancak yine fail aldım


wan set service --dns --protocol pppoe 208.67.222.222 208.67.220.220
yardımlarınızı bekliyorum.
S
2 yıl
Everest ewr532ac3 smart app control router hakkında
Merhaba arkadaşlar router 2017 üretimi ve o günden beri aynı firmware kullanıyor üretip bırakmışlar benim bir kaç sorum ve yardım talebim var lütfen sıkılmadan okuyun.

Router'ın asıl ismi şu :https://www.wavlink.com/en_us/product/WL-WN532A3.html

öncelikle ben bu routerdan çok çok memnunum parasının daha fazlasını hakediyor "benim gözümde" hatta xiaomi router 3 aldım iade ettim bunu aldım inanın bu router çok daha iyi wisp açısından yani kablosuzu kablosuz dağıtmaktan bahsediyorum.

ancak arayüz istediğim gibi değil, openwrt tarzı bir şey yüklemek istiyorum. mümkün mü acaba? bir de ben bu router'a telnet, ssh bağlantısı yapamıyorum. connection refused veriyor ve arayüzde herhangi bir ayar yok bunu nasıl başarabilirim? Smart app diye bir özelliği vardı , arayüzde app linkini veriyordu
Link burada:http://apps.iqs.link/rt01/
girip indiriyordun bir hesap açıyordun ve routerı o hesaba ekliyordun mobil veriden bile modemini uzaktan kontrol edebiliyor bildirimler alabiliyordun bu app'in sunucusu sanırım kapandı artık connect olmuyor modemin bu apple bağlantı kurduğu adresi herhangi bir site üzerinden sunucuya çevirip kullanmak mümkğn mü acaba litfen bilgisi olanlar bana ulaşsın.
S
3 yıl
S9+ PUBG FPS DÜŞÜŞÜ
Merhaba arkadaşlar telefonumda pubg oynamaya çalışıyorum android pie güncellemesini aldım bu arada oyun da güncel ancak en süşük ayarlarda yani akıcı ve aşırı modda 60 fps almam gerekirken sanki oyunu s5 te falan oynuyorum öyle bi hissiyat veriyor fps düşük takılmalar oluyor falan bu olay telefonun gpu ile mi alakalı yoksa optimizasyon sorunları mı var nedir bir türlü anlamadım sd845 li telefonda da oynadım mi8 de ama böyşe bi olayla karşılaşmamıştım var mı bilgilendirecek kimse
S
3 yıl
S9+ PUBG FPS DÜŞÜŞÜ
S9+ PUBG Fps düşüşleri yaşıyorum oyun oynanmaz hale geliyor grafik ayarlarım ise akıcı ve aşırı yani en düşük ayarlarda 60fps almam gereken ayarlar bunlar ama maalesef sanki s4 te falan oynuyormuşum hissiyatı veriyor bana bu olay oyunun optimizasyonuyla alakalı mı yoksa cihazın gpusu ile alakalı mı bir türlü anlayamadım var mı s9+ veya s9 kullanıpta benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar lütfen aydınlatsın
S
3 yıl
TP-LINK MODEM ARAYÜZ GİRİŞ SORUNUM YARDIM!
Merhaba arkadaşlar, bir sorunum var ama umarım yardımcı olursunuz.
Şimdi Tp-link 7882 modeme bağlıyım şirkette ve arayüzüne daha dün rahatca giriyordum kurcalarken SSH den putty üzerinden bir giriş denemesinde bulundum. Modem arayüz kullanıcıs id'si ile admin olarak denediğimde bir hata verip dışarı atıyordu, ben de root olarak giriş denemesinde bulundum ama root şifresini bilmediğim içim baya bi denedim şifreyi olmadı, vazgeçtim ve kapattım.
Biraz önce arayüze girmek istediğimde connection refused hatası verip beni arayüze almıyor. Başka cihazla da denedim ama nafile, reboot da çare olmadı maalesef.
Lan bağlantısı yapmadan ve restore yapmadan nasıl arayüze tekrar ulaşabilirim acaba yardımcı olur musunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.