S

Teğmen
08 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
promods uyumsuz sürüm sorunu
merhaba, promods kurduğumdu modu aktif etme kısmında oyunla uyumsuz diyor. çözümü nedir?
S
5 yıl
Diş teli taktırdım
Dün tel takıldı. Tellerin birbirine değmemesi için de dolgu yaptılar. Bu dolgu yüzünden hiçbir şey çiğneyemiyorum. Dolgunuz olmuyor mu bu iş? Ayrıca bisküvi,poğaça yemem de sıkıntı var mı?
S
6 yıl
max 1200 tl'ye telefon
önerileriniz nelerdir?
S
6 yıl
oturmaya mı geldik
S
6 yıl
enpara hakkında
bu nedir ben bir türlü anlamadım. bi de ayın enparalısı gibi bir şey gelmiş sanırım. bu kötü mü oldu.öğrenci tayfa için.
S
6 yıl
promods oyundan atıyor
en yeni promods sürümünü indirdim.eski sürümü sildim ve yenisini yükledim ama oyuna girecekken atıyor.çözümü bilen var mı?ayrıca yeni sürüm promods'da finlandiya filan yok mu?
S
6 yıl
sistem yorumu
bu donanım işlerinden pek anlamam. günümüzdeki oyunları açar mı?

işlemci= i5 3210m 2.ghz
ekran kartı= nvidia geforce gt 620m 1 gb
ram= 6 gb
işletim sistemi= win 7 hb
S
6 yıl
silinebilir
silinebilir
S
6 yıl
şarkı yaptım nasıl olmuş?
kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum.sizce nasıl az da olsa gideri var mı?

şarkı demo, pek build up yapmayı beceremiyorum. :D

http://yourlisten.com/ramazanhlc/rhvocal
S
6 yıl
Üniversite hakkında
Beyler merhaba, ben Cbü de okuyorum.şimdi benim iki dönem ortalamam 1.80 altında kalabilir yönetmelikte aşağıdaki gibi yazıyor. Ben de 1. Sınıfım yani ders alıp alamamı etkilemez demek mi oluyor ortalama altında kalmam

Yönetmeliğin 29 uncu maddesinde açıklanan genel ağırlıklı not ortalaması (GANO), bir defaya mahsus olmak üzere dördüncü yarıyılın sonunda hesaplanır. Dördüncü yarıyılın sonunda GANO’ su 1.80’in altında kalan öğrenciler, başarısız öğrenci sayılırlar. Başarısız öğrenciler; yeni ders alamaz, daha önce başarısız oldukları dersleri tekrar ederler ve istekleri halinde koşullu başarılı oldukları dersleri tekrar alabilirler. Ders tekrarı ile GANO’ larını 1.80’in üzerine çıkaran öğrenciler, başarısız dersleri bulunsa dahi normal statüde öğrenimlerine devam ederler. Başarısız öğrenci statüsünde geçen süreler, toplam öğretim süresinden sayılır ve bu öğrenciler üniversitede öğrenci temsilcisi olamaz, yurt dışı stajlara ve öğrencilerin yararlanabileceği burslara aday gösterilemez.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.