N

Yüzbaşı
26 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
30 Gün Cezalı
6 gün 18 s. 37 dk.
Gönderiler Hakkında
N
3 hafta
RTE Seçim felan istemiyor!
PUTLAR ÇITIR ÇITIR ÇITLIYOR.
N
4 hafta
Gelecek seçimlerde vereceğim oy.
Muharrem İnce düşünüyorum sebebi ise Yıllardır Dikey Geçiş Sınavı denen zımbırtı ile geleceğimizi çökerttiler. Bu senede kontenjanlar iyice azalmış. Neyse artık seçimler gelsinde biran önce bu adamlar gitsin. Yoksa öğrenciye esnafa huzur yok.
N
4 hafta
Ülkemizde yerli malları neden pahalı?
İsrail daha çok kazansın diyemi yapılıyor bu? Artık Yerli Malı görünce tokatçılıktan başka birşey gelmiyor aklıma.
N
geçen ay
Ülkede kalitenin her geçen gün yerlere düşmesi!
Arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmiyorum örneğin Burger King siparişi veriyorsun siparişin onda onu tam ise kral sensin adama mayonez koyma diyorsun adam seni hiç iplemiyor bile. Trendyoldan market alışverişi yapıyorum sipariş yanlış geliyor hiç ipleyen yok. Youtube'a giriyorum küfür yasal birşey olmuş her videonun altında ana bacı küfür ve ona beğeni çöken kitlesi.

Toplum olarak savaşmadık ve savaşı kaybettik tam anlamı ile bana öyle geliyor. Adamın anasına küfür etsen helal olsun diyecekler o derece durum vahim.
N
2 ay
sil gitsin
sil gitsin
N
2 ay
İŞKUR Suriyeli Yazılımcı Alacak! (YANLIŞ DUYMADINIZ)
Bende diyorum bu binlerce bilgisayar programcısı niye işsiz

İSDEP BİREYSEL YAZILIM GELİŞTİRME DANIŞMANLIĞI
İLAN METNİ
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından, AB Mali İmkânı (FRiT) kapsamında finanse edilen ve Dünya Bankası işbirliğinde yürütülen Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İstihdam Desteği Projesi kapsamında, İŞKUR Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde Ankara’da görev almak üzere Yazılım Geliştirme Danışmanlığı hizmeti alımı yapılacaktır.


https://media.iskur.gov.tr/45130/isdep-kapsaminda-bireysel-yazilim-gelistirme-danismanligi-hizmet-alim-ilan-duyurusu_ek_yazilim-gelistirme-danismani-3-kisi-pdf.pdf
https://www.iskur.gov.tr/duyurular/isdep-yazilim-gelistirme-danismanligi-ilani-1/
https://www.ilan.gov.tr/ilan/778539/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/isdep-bireysel-yazilim-gelistirme-danismani-istihdam-edilecek
N
2 ay
Erdoğanın Zekasına Hayranım!
Adamın yurtdışı politikaları Atatürk'e eşdeğer neredeyse fakat ülkedeki ekonomi ve eğitim sorunu bir türlü çözülemedi.
N
2 ay
2023'te İnadına AKP'ye oy vermeyi düşünüyorum.
Üniversite sınavsız olsun dedik. ders çalışmıyorsun gibi türlü bahaneler uydurdular. Şimdi hunharca para yatırdığın YKS sınavında aldığın yüksek puanla okula bile yerleşemiyorsun. Gurur duymalısın.


ŞİMDİ SEN DÜŞÜN Z KUŞAĞI OYUM AKP'YE

KUDUR.
N
2 ay
1 Milyon TL Bu Ülkede Para Değil!
Evet yanlış duymadınız bi dandik minicooper 600bin tl.

Asgari ücret ne 2 küsür. Boşa kürek sallıyor millet. yazık...
N
2 ay
Ne olacak la bu ülkenin hali.
Yemeksepeti pizzahuttan bir pizza sipariş vereyim dedim 1 saat oldu yok. yemeksepeti müşteri temsilcileri offline. pizzahut genel merkezini arıyorum adamlar avmye yönlendirmişler avmler hafta sonu kapalı bu adamların g*** haberi yok. birde franchise firma. Gerçekten ülke başı boş gidiyor bakalım sonumuz hayrolsun.. Denetende yok denetimde.Şimdi diyeceksiniz ülke ile ne alakası var bu soruna benzer her hafta bir sıkıntı yaşıyorum insanlar iş yapmak istemiyor saygısızlık almış başını gidiyor adam suçlu ben suçluyum demiyor. Büyük firmalar ne paraların üstüne yatıyor. Bence devlet ufak tefek insanlarla uğraşmayı bırakıp şu büyük firmaları denetlese vatandaştan alacağı verginin iki katını alır..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.