O

Yüzbaşı
17 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
O
7 yıl
DİKKAT DİKKAT!!! SON DAKİKA!!! Nokia Lumia 1520 Satışa çıkmışdır...
Arkadaşlar merakla beklenen Nokia Lumia 1520 modeli ülkemizde satışa çıkmıştır. Vodafone bayilerinde 35tl taksidlerle tarifeye ek olarak yada 2.199tl ye peşin ödemeli satılmaya başlanmıştır. Nokia severlere duyrulur, işte buda linki....

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/handset/nokia-lumia-1520

O
7 yıl
Epson px830 yazıcım kartuş tanımıyor, lütfen yardım!!!!
Arkadaşlar 2.5 senedir epson px830 yazıcımla uğraşıyorum. Aldığım gün bitmeyen kartuş sistemini taktım hayatım zehir oldu.Sürekli kartuş tanıma sorunu veriyor, üzerinde reset çipi var ama işe yaramıyor 20 defa servise gitti yazılım sıfırlandı hatta son seferde baskı kafası değişti. her seferinde sabırla götürüp bitmeyen kartuşdan çipini değiştirdim ama nafile 3-5 gün sonra yine tanımamaya başladı. Bir dünya masraf ettim.pcden reset yazılımla kartuşu resetlemeye uğraştım oda olmadı.Ne yapacam bilmiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar bana bir çözüm sunarlarsa çok sevinirim, çok çok makbule geçer. yardımlarınız için teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.