O

Yüzbaşı
16 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
121 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
O
geçen ay
Aöf ve örgün aynı bölümü okumak
Aöfden sağlık yönetimi kayıdım var ve tayin için şimdi örgün olarak aynı bölümü kazandım kayıdı yaptırabilmek için aöfü sildirmem mi gerek yoksa aöf kayıdı devam ederken kayıt yaptırabilir miyim bilgisi olan var mı?
O
geçen ay
Kayıt sildirme hakkında
2017de gazi ünive kayıdım vardı şuan da lisans kazandım ona kayıt yaptırabilmem için gaziyi sildirmem gerekiyormuş fakat pasif öğrenci gözüküyorum bu şekilde ilişik kesme yapılamıyormuş bunu nasıl halledebiliriz bilgisi olan var mı?
O
5 ay
Arsa alırken dikkat edilmesi gerekenler
Merhabalar malum enflasyon sarmalı içerisinde hayat yaşıyoruz ve elde olan 3-5 kuruşu değerlendirmek istiyor insan, arsa alma planımız var fakat tarla statüsündeki araziye sanırım %5 oranında imar izni çıkıyormuş bunun aslı nedir konut imarı olan yere mi bakmak lazım yoksa tarla da tiny house vs olarak iş görür mü?
O
9 ay
Honor magicbook
Günlük kullanım için hem hafif hem hızlı bir pc arayışım sonucunda bu laptopu buldum:
https://www.trendyol.com/honor/magicbook-14-ryzen-5-5500u-8gb-ram-512gb-ssd-14-fhd-windows-10-space-gray-nmh-wdq9hn-p-241748911?boutiqueId=617951&merchantId=143549
Kullanıcıları var mıdır önerir misiniz? Paylaşımlı olmasına rağmen youtube'da oyun testlerini de gördüm gayet güzel gözüküyor.
O
10 ay
Triger seti hakkında
Aracım 1.3 multijet euro 4 punto aracım 158binde ve alırken set değişimi yapılmadığını söylemişti eski sahibi. Sorum, zincirden ses vs gelmiyor buna rağmen değişimin yapılması gerekir mi? Düzenli şekilde yağ değişimi zamanında yapılmış.
O
geçen yıl
Aks yağ kaçağı ve ön salıncak
Selamlar, bir hafta önce ilk arabamı aldım almadan expere soktuk ve aks kısmına yağ kaçıranlar var ve ön salıncak için de yıpranma mevcut yazılmış. Krediyle aldığım için bi kaç ay toplanmam gerekecek bu yazılanlar acil arızalar mıdır yoksa bi kaç zaman idare edebilir mi?
O
geçen yıl
230 bine kadar araç önerisi lütfen
Sayın hocalarım ailem için 270bine kadar mümkün olduğunca genç, lpgsiz ve manuel araç önerilerini bekliyorum.
O
2 yıl
Dizel araba ilk marşda stop etme
merhabalar 2004 palio 1.3multijet var sabah çalıştırdığım zaman rolanti dalgalanıyor ve eğer gaz vermezsem hemen stop ediyor, ikinci kere çalıştırdığım zaman stop etme sorunu yok, akışmetrenin fişi çekik şekilde denedim sizce sorun ne olabilir?
O
2 yıl
motor soğutma sıvısı eksiltme
Aracımda kaçak var su eksiltiyor link deki ürünü kullanan var mı önerir misiniz faydası olur mu?

https://www.hepsiburada.com/wurth-radyator-sizinti-onleyici-150ml-pm-otrotawrt12
O
2 yıl
Egr valfi mi enjektör arızası mı?
Selamlar abilerim benim aracım palio 2004 1.3 multijet bi kaç gündür çekişte düşme hissi vardı sanki geriye doğru çekiliyomuş gibi daha sonra gaz yememe problemleri başladı, sabah ilk çalıştırdığımda bi kaç kere stop edip şiddetli titredikten sonra normal haline geliyodu, bugün sanayiye götürmek istediğimde hiç çalışmadı marş almaya çalışırken direk tepkisiz kalıyo bu durum nedendir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.