HEPSİBURDA DAN YENİ (2 GÜN OLDU).. SADECE DENEMEK İÇİN 2-3 SAAT KULLANDIM.ŞİMDİ BEN CAYMA HAKKIMI KULLANMAK İSTİYORUM(AMA PARA İADESİ DE DEĞİL SADECE BAŞKA BİR MODEL İLE DEĞİŞİM İSTİYORUM)

FİRMA GENEL ŞARTLAR OLRAK 8 GÜN DEĞİŞİM YAPIYORUZ DİYE YAZMIŞ..AMA BAZI KALEMLERDE TONER,CD VS ÜRÜN DEĞİŞİMİ İÇİN ANBALAJININ YIRTILMAMASI KOŞULU İSTERKEN (Kİ HAKLILAR BUNLARDA ..) BUNA TAŞINABİLİR BİLGİSAYARLARIDA EKLEMİŞLER..

BEN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİ MESAJ ATABİLİYORUM SADECE(BİR TELEFON NUMARASI BİLE YOK HEPSİBURDANIN ACAYİP SİNİR OLDUM..ARAYIP DERDİMİZİ BİLE ANLATAMIYORUZ) YARIM SAAT YAZDIĞIM DETAYLI SORULARIMA SADECE PASTE EDİP KOPYALA-YAPIŞTIR İLE .....İADE KOŞULLARINI YAZIP GÖNDERİYORLAR..KESİNLİKLE CANLI VE KESİN BİR CVP ALMA ŞANSI YOK..5 KERE YAZDIM HEPSİNDE AYNI(KOPYALA YAPIŞTIR!!!)

BİR NOTEBOOKUN ANBALAJINI AÇIP,PRORAM EKLEMEDEN VE KULLANMADAN NASIL PERFORMANSI ANLAŞILIR Kİ? YANİ ÜRÜN GELECEK BİZ KUTUSUNDAN ÇIKARMADAN BİR BAKACAĞIZ VE HIMM BU DANDİK MAL..KUTUSU ŞEKİLSİZ DURUYOR,İŞE YARAMAZ MI?DİYECEĞİZ? BU NASIL BİR MANTIKTIR?OYSA KUTUSU,JELATİNİ BİLE ÜSTÜNDE DURUYOR..SADECE 2-3 SAATLİK BİR KULLANIM SÖZ KONUSU.. VE ANLADIĞIM KADARI İLE DEĞİŞİM YAPMA TARAFTARI DEĞİLLER

BENİM NE GİBİ HAKLARIM VAR?ALMAYA MECBURLAR MI?YOKSA BU BÖYLECE BENİM ELİMDE Mİ KALACAK..PARA İADESİDE İSTEMEDİM,DEĞİŞİME RAZIYIM..


LÜTFEN BİLEN ARKADAŞLAR CVP VERSİN..BUNLARDAN DOĞRU DÜRÜST BİR CVP GELECEĞİ YOK!!

SİZDE DİKKATLİ OLUN..NOTEBOOKLA,TONERİ,CD Yİ BİR TUTUYORLAR BÖYLE BİR MANTIKLARI VAR!!!!

SAYGILAR..