W

Binbaşı
15 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
5 yıl
Bir yanlış mı var?
Crackli sürüm bulunan PC ye format atıp orjinal( windowsun kendi sitesinden indirip) Win10 yüklemeye çalıştım. Format öncesinde sürüm yükseltme falan birşeyler sordu; onu değil de diğer seçeneği seçtim, temiz kurulum yazıyordu sanırım. Direk diskleri komple sildim o şekil sıfır bir kurulum yaptım sanırım. Ancak format sonrası bilgisayar adı kısmında DESKTOP-IPICVAK şeklinde değişik birşey yazıyordu, değiştirip istediğimi yaptım ancak format sonrası böyle bir adlandırma doğru mu? Orjinal key ile aktifleştirme de yaptım ancak bi önceki crackli yüklemeye dair bir güvenlik sorunu yaşamak istemiyorum. Tamamen tertemiz kurtulmuş oluyor muyum şimdi?
W
5 yıl
Kingston Ram ile ilgili bir soru
MSI B250M anakart olsun veya bu düzeydeki farklı anakartlarda olsun uyumluluk listesine girince Kingston marka ramlerde HX424C15FB/8 modeli bulunuyor ancak HX424C15FB2/8 şeklinde bi Kingston marka ramde satışta ve uyum listelerinde gözükmüyor. HX424C15FB2/8 modeli RAM anakarta uyumlu mu değil mi acaba bi yazım hatası olabilir mi?
W
5 yıl
Sizce ne yapmalıyım?
Eski bilgisayarımı yenilemek istiyorum.Resimdeki parçalarla bi başlangıç yapıp elimdeki HD ve ekran kartını takıp bu sistemle mi başlasam yoksa biraz daha ucuz parçalar alıp yeni ekran kartını da alsam mı?

Elimdeki
HDD: WD Blue 1TB 7200rpm WD10EZEX
Ekran Kartı: ATI Sapphire HD4350 1GB

Almak istediğim
Ekran Kartı: MSI NVidia gaming x 1050ti 4gb

Kurmak istediğim sistemi olabildiğince güncelliyecem her ay zaten. (Bütçe 1900TL) Varsa genel olarak önerilerinizi de bekliyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
W
5 yıl
Bu davranış normal mi?
1 - Eskiden yaşanmış komik bir durumu düşünüp kısa süreli sesli gülüyorum.
2 - O an yaşanmış bir olayı daha komik bi şekilde düşünüp (veya yeni bi olay örgüsü hayal ederek) sesli bi şekilde gülüyorum.

Bu durumlar yalnız başımayken veya toplum içerisinde herhangi biri ile sohbet sırasında veya birilerinin yanında iken ( örneğin toplu taşıma araçlarında) gerçekleşiyor. "Kendi kendine gülenlere deli derler" diye bi klasiğimiz var biliyorum; gerçekten de bu kadar anormal mi durumum ?
W
5 yıl
Forumun şaftı niye kaymış? -tablet sürümü-
Yeni konu açmaya çalışıyorsun hata bile vermeden boş sayfada kalıyorsun

Favorilerim menüsünde son mesajlara git tuşları üst üste gelmiş, yukarlarda bi yerlere kaymış, saçma sapan bişey olmuş görüntü

Bildirimlerden veya Favorilerden son mesajlara git dediğinde mevcut konunun orta sayfalarında alakasız bi yere gidiyor sayfa

Konuya girdiğinde konunun adının yazdığı yer falan üst üste gelmeler gene bi sıkıntı
W
5 yıl
Android oyun önerisi?
Android platform için geçerli oynadığınız basit, eğlenceli oyun önerisi istiyorum, mümkünse reklam olmasın, adam akıllı kaliteli bişeyler arıyorum. Var mı oynadığınız böyle bişey
W
5 yıl
Xiaomi Mi4C hakkında?
Hepsiburadadan almak istiyorum, yalnız telefonun dil konusunda türkçe destekli değilmiş snrm etrafta sürekli rom ile ilgili konular var, alıp düzgünce kullanamaz mıyım şimdi sırf ing olsa da sıkıntı olmaz gerçi
W
5 yıl
Şu sıralar kullanmadığı gümüş hesabı olan?
Girip dereceli kasabilceğim özellikle gümüş seviyesinde olan hesabı olan var mı ödünç verebilcek? Arkadaşlarla dereceli atarken giremiyoruz bi hesabı daha plata çıkardık diye Herhangi bi art niyet yoktur. İsteyenler pmden ulaşsın lütfne
W
6 yıl
Turknet kullanıcısı var mı?
TTnet kampanyalı internetim bitiyor sonra kapattırıp başka bi internet alıcam muhtemelen, Turknet nasıldır? Başvuru sonrası ne kadar sürede internet açılıyor? Ping-hız sorunu yaşayanlar var mı?
W
6 yıl
Zed oynayanlar müjde
< Resime gitmek için tıklayın >

Qss Zed ultisini kaldırmıyor artık, Malzahar ultisini de bozmuyor, arındır gibi yapmışlar CCleri kaldırıyor

Edit: Pbe linkhttp://www.surrenderat20.net/2016/04/419-pbe-update.html
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.