P

Yüzbaşı
02 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
129 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
P
geçen yıl
Acil Yardım BCD hatası
< Resime gitmek için tıklayın >
Arkadaşlar laptopum mavi ekran verip açılınca böyle bir ekranda kaldı.İnternette gördüğüm tüm sorun çözme yollarını denedim ama olmadı.Bir çözümde boot fixcmbr tarzı bir komutu çalıştırmamı istiyordu onun sonucunda önemli bir donanım hatası gibi bir şey dedi devam etmedi.Benim tahminim SSD mefta oldu gibi.Çünkü format atmaya çalışırken de ssdyi ne biçimlendiriyor ne siliyor ne de windowsu yüklüyor. Hddye bari kurayım dedim onun da son aşamasında boot ile ilgili bir hata verip kurulumdan attı. Şansa da garantim 2 gün önce bitmiş ne yapmam gerekiyor ?
P
geçen yıl
Yetersiz Işık Yardım
Arkadaşlar merhaba ürün çekimi yapmaya çalışıyorum youtubedan bakarak kartondan 3 kenarı yağlı kağıt olacak şekilde bir çekim çadırı yaptım.2 tarafından ampülle destekledim ancak ışık halen çok yetersiz kalıyor.Fotoğrafları ekleyeceğim. Acaba ne tarz bir ampulle desteklemem gerekir ? Ayrıca bir tripoda ihtiyacım var gibi duruyor tripod ve ampul önerisi alabilir miyim ? Kullandığım fotoğraf makinesi Canon 760d.

Deneme çekimlerim :
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
P
2 yıl
Diferansiyel Denklemler Sınavı
Ücretli bir şekilde diferansiyel denklemler sınavına yardımcı olabilecek var mı ?
P
2 yıl
Alınık E-Ticaret Sitesi
Sadece tek bir ürün satışı yapmak için bir e ticaret sitesi arıyorum yardımcı olacak arkadaşlar pm.
P
2 yıl
Chrome Videolarda anlık donma
Arkadaşlar chromeda youtubeda twitterda netflixte her yerde anlık fps drop gibi bir donma oluyor.Microsoft Edge (chrome tabanlı) gayet sorunsuz oynatıyor her şeyi.Nedir bunun çözümü ?
P
2 yıl
Bir kulaklığın yüksek ses verdiğini nasıl anlarım?
Arkadaşlar sorum başlıkta olduğu gibi.Meizu EP51 kullanıyorum ve ses yüksekliğinden dolayı çok memnunum ama artık sıkıldım değiştirmek istiyorum alırken ses yüksekliği için hangi özelliğe dikkat etmem gerekiyor ? Kulaklık önerisi de alabilirim.
P
2 yıl
Lenovo Legion Y530 Video-Oyun-Tarayıcı Drop
Arkadaşlar bu bilgisayarda her türlü uygulamada fps drop veya anlık donma yaşıyorum.Artık tetikte bekliyorum yine ne zaman drop yicem diye.Tarayıcıda youtubeda twitterda herhangi bir videoda drop yiyorum.Oyunlarda zaten garanti yiyorum drop.Şu an bu yazıyı yazarken de anlık drop yiyorum.Tüm sürücüler güncel donanım testi falan da yaptım sıkıntı çıkmadı anlamadım nedir bunun çözümü servise mi göndereyim ?
P
3 yıl
Horozları nereye şikayet edebilirim ?
Merhabalar arkadaş evimin önüne yeni horoz geldi gece 4 gibi ötmeye başlıyor susmuyor sabaha kadar.2. öğretim olduğum için genelde o saatte yatıyorum zaten.Önceki evimden çıkma sebebim sürekli öten horoz ve asla susmak bilmeyen sabahtan akşama kadar havlayan bir köpekti.Ya bir köpek aralıksız nasıl havlayabilir bu köpeğin ses telleri falan yok mu arkadaş gram kısılma yok hep aynı düzeyde sürekli havlıyordu.Neyse o evden çıktım zaten şimdi 3 aydır burdaydım yeni horoz geldi buraya.Artık sabrım kalmadı nereye başvurmam gerekiyor ?

not : sakaryada yaşıyorum.olduğum yer köy değil merkezi bir yer.
P
3 yıl
Göbek eritme hakkında
Arkadaşlar merhaba kilom 78 civarında boyum da 1.80 bacaklarım kollarım ince ancak göbek gibi bir beladan dolayı kilolu duruyorum.Ağırsağlamın sitesinden 5x5 antremanı güzel geldi başlamak istiyorum ancak bu benim derdimin çözümü olacak mı ? Buna ek kardiyoyu nasıl bir düzende yapmam gerekiyor antremanın olduğu gün mü yoksa olmadığı gün mü? Daha etkili bir program önerisi olan varsa da fikirlere açığım şu anda.
P
3 yıl
2.5k-2.9k arası Hesap Alımı
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim aralıklara hesap arıyorum 15-20 tl arası
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.