K

Yüzbaşı
16 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
4 yıl
zengin olan biri bir başkasının fakirlesmesine sebep mi?
arkadaşlar bi yerde birisi zengin oluyorsa bir başkasının fakirlesmesine mi sebep oluyor. Dünyada bir limit mi vardır neden herkeste esit miktarda para yoktur. . başka bir sorum da şu : bir kişi evini kiraya veriyor kiracının fakirlesmesine sebep olmuyor mu?
K
4 yıl
Th11 köyüm için teklifleri alıyım
oncelikle aklımda herhangi bir fiyat yok tekliflere göre şekil veriririm tabi fikri olan kişiler varsa bu fiyata satılır ona da açığım.

alan kişiye Gmail ile birlikte verilecektir. android den oynanmıştır. İsim degisiklik hakkı yok malesef .istanbul içi elden verebilirim. ilk yeşil taş faturası gibi gizli bilgileriyle birlikte alan kişiye teslim edicegim. artı herhangi bir problemde ulaşabilirsiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
K
4 yıl
Gmail hesabımı çaldılar yardım eden yol göstere HESABINA VEYA HATTINA TL ATILIR
Arkadaşlar 6 kasım da hesabın şifresini kurtarma mailini değiştirmişler hesabıma ulaşamıyorum. hesabın kurtarma numarası da arkadaşındır bu arada . kurtarma gmail da başka bir hesabımdır..
sorun şu ki gmail e giriyorum oradan hesabımı kurtara giriyorum hatta bana benim kurtarma gmail im ilk harfleri çıkıyor fakat hesabı alan kişi değiştirmiş kurtarma e postasını oyle olduguna ragmen benım maıl cıkıyor ıste sonra gelen kod u gırıyorum ama hesabınızı doğrulanmadı sorununu alıyorum. telefon nosu da kod ıstıyıp denıyorum gene olmuyor ne yapmam gerek nasıl çözmeliyim yardımcı olan arkadaşlara çözebilen hesabı geri almaya yardımcı olmaya çalışan veya yol gösterene benimde bir iskender ısmarlarım veya telefon hattına tl atarım veya para yollarım
K
4 yıl
Takipçi yorum begeni ücretleri ne kadar
Kimse takipci begeni almiyor mu.. fiyatlar nasil piyasada guvendiginiz kisiler var mi..
K
4 yıl
124 level th10 satılıkdır
isteyene özelden etiketi veririm klana gelip bakabilirsiniz. istanbul avrupa yakasında elden teslim edebilirim. Fiyatlara açığım.. Köy yeni gmail e taşınmıştır . Gizli sorularıyla birlikde verilicekdir. Sorusu olan sorabilir. seviyesi iyi klan varsa elinde takas da yapabiliriz elden olmak kaydıyla takas icin bu şart.

< Resime gitmek için tıklayın >
0
K
5 yıl
Th10 a yeni gecmis koy satılıkdır
Belediye binasını yeni bitti sayılır cehennem kulesi ile x yaylar yeni savunmalar alinmisdir. Fiyat olarak tekliflere acigim surekli gelisdirmeye ozen gosteriyorum. istanbul avrupa yakasi ici elden verebilirim. isim değişiklik hakkı kullanılmışdır.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
K
6 yıl
köy satın aldım gmail değişikliği yaptık fakat başka bir köy yükleniyor. yeni gelişmeler var
ya th 9 köy aldım. sonra aldığım kişi gmail değişikliği için başvurdu . sonra yeni taşıyacağımız gmail için beklemedeyken ben de yeni (yani taşınılacak olan gmail hesabıyla) gmail ile oyuna girip köy açtım . sonra th9 luk köy taşındı diye mesaj gelmiş diğer arkadaşa bana haber verdi . ben de th9 un taşınılan gmail ile oyuna giriyorum fakat köy yok ortada.
Benim açtığım köy yükleniyor beledıye bınası 2 mı 3 muydu neydı o yükleniyor.
mesaj attım bana destekten taşınmış zaten diye mesaj geldi.
ya verileri temizle filan dedim oyunun giriyorum yine th9 luk köy yok anlayacağınız köy gitti bunu nasıl yapıcağız ya valla çok mağdurum.

EDİT: Sonunda sevindirici haberi aldım bana denilen Destekten google play store gamer id li hesabı kaldırın diye ama nasıl yapılacağını bilmiyorum bilgisi olan var mı veya hangi bölümde konu açmam lazım
K
6 yıl
iy ms analiz ve kuponlarım
eğer iyi gidersek tahinleri vericeğim.
K
6 yıl
köy satışında gmail hesabı şart mı ? cihazı bağla seçeneğinden hesap devredilir mi ?
Arkadaslar konu baslığında olduğu gibi sorum . Hesap alıcağım ama köy satışında gmail hesabı şart mı ? cihazı bağla seçeneğinden hesap devredilir mi ? Gmailsiz hesap almak sağlıklı olur mu ? Nasıl yapabiliriz hiç bilgim yok bu konuda yardımcı olursanız sevirim.
K
6 yıl
Clan satan var mı kontor karşılığında
konuya seviyesini kc tl olcağnı yazarsanız iyi olur kontor olarak odeme yapabilirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.