P

Yüzbaşı
14 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
3 yıl
Hepsiburada'dan 7 plus aldık dolar yükseldi diye siparişi iptal etti
Böyle bir hakları var mı ?
Geçen hafta ablama 7 plus 32 gb aldık.İndirimler ile 4100 tl ye almış olduk. Ayın 10 unda kargolamaları gerekirken bugün siparişi iptal etmişler eksik bilgi diyerek.
Böyle bir durumda ne yapmamız lazım ? Haftasonu olduğundan operatör e de bir türlü bağlamıyorlar.
Nasıl bir yol izleyebiliriz ,bilgili olan arkadaşlar .
P
7 yıl
ekrandaki çizgiler (laptop)
Laptop umu gece kapattıktan sonra sabah ekranda çizgiler renk kaymaları ile açıldı.açılışta otomatik onarma yapmaya çalıştı.sonra onaramadı bilgisayarı.güvenli modda bir kere açabildim ama işime yaramadı.
Başka türlü bilgisayar otomatik onarma diyip duruyor ve sürekli aynı yere geliyor.

Dün yatar vaziyette Son kullandığımda Göğsümün üstünde kullandım.ve terletti beni.ter parçalara gitmiş olabilir mi bilmiyorum ama ihtimali var.
Harici bir ekran bağladım ve çizgiler orda da vardı.bu da ekranın sağlam olduğunu gösteriyor. Sorun harddisk te mi ekran kartında mı tam çözemedim. Bilgisi olan birilerinden yardım talep ediyorum.
İşletim sistemi win8
P
7 yıl
ip tv kullanımı
Telefonda ip tv izleyen,nasıl kurulduğunu bilen biri aranıyor.düzgün bir anlatım yapabilecek biri varsa çok makbule geçer bir türlü beceremedim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.